Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, nem merem felvenni...

Mit tegyek, nem merem felvenni, mert félek mit gondolnak majd rólam, hogy milyen gáz ahogy kinéz?

Figyelt kérdés

Ma voltam szemészeten mert nem láttam a táblát, és folyton fájt a fejem , szédültem . De mivel túl fiatal vagyok kontaklencsét nem kaphatok , és félek hogy mit gondolnak majd rólam szemüvegben . A hajam barna vállig ér , de igyekszem kivsit megnöveszteni , kék a szemem.

14/L



2017. márc. 28. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Válassz olyan szemüveget, ami jól áll, nagyon szépek vannak! Én pl. szeretnék is szemüveges lenni, mert vannak olyanok, amik nagyon tetszenek. Egyébként ha alapvetően szép vagy, semmit sem ront a külsődön, inkább kiemelhet vonásokat. De amúgy is, az, hogy ne fájjon a fejed és megfelelően láss, fontosabb, mint hogy mit gondolnak.

18L

2017. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Válassz szép keretet. Egyébként biztos nem ront az arcodon. Nekem azt mondta a szemorvosom hogy jövőre lehet kontaklencsém. Úgyhogy kérdezd meg te is lehet hogy neked is lehet jövőre.

14/l

2017. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg van már a szemüveg? Ha igen, akkor had lássuk hogy áll! Mit gondolnának..? Nos, ha jol áll, akkor kb azt hogy szexi,és megnéznének nélküle is. Ha rosszul áll akkor sajnálni fognak.


Ez már a 21. század! A szemüveg már nem gáz!!!

2017. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki mondta, hogy 14 évesen fiatal vagy a kontaktlencséhez, megalapozatlan baromság.
2017. márc. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tűnt volna fel divattá vált a szemüveg valaki dioptriás lencse nélkül hordja. Válaszd ezt a vastagabb nagyobb kereteset ami mostanába divat lett ne azt a tipikus vékony keretű szemüveget. Egy divatos szemüveggel tuti nem fognak cinkelni ha amúgy sem cinkelnek figyeld meg majd mindenkinek olyan fog kelleni.
2017. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj, hogy csak most jöttek rá, hogy szemüveg kellene neked! Sokat szenvedhettél eddig! Meglátod, jobban fogod magad érezni. Valami szép keretet válassz, ami illik hozzád. Ebben a korban már hordhatsz kontaktlencsét is, de az elég drága és nem mindenkinek a szeme bírja. Tartaléknak mindenképp kell szemüveg.
2017. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól megválasztott szemüveg öltöztet. Különlegessé teszi az arcot.
2017. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj te lyány... hát szerinted mért hordanak egyesek divatszemüveget? Biztos nem azért, mert rosszul néz ki 😃

Tényleg van úgy, hogy egy-egy szemüveg nem áll jól az embernek, de akkor egyértelműen nem azt veszi meg.

Hogy a szemüveg ciki legyen, ahhoz vissza kéne menni jónéhány évet azokhoz a bizonyos szemüvegek korába. Meg hát nem másodikosok vagytok, hogy ilyenek miatt csesztessétek egymást.

Ne félj, jól fog állni.

2017. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Minden optikában segítenek szemüveget választani, és annyit próbálsz közülük, amennyit akarsz. A cicás formájú szemüveg most nagyon divatos, olyan csajos, és a színválaszték is határtalan. Nem mindenkinek áll jól minden szemüveg, türelmesen kell próbálgatni, és meglesz a megfelelő, persze az optikus is tesz javaslatokat, arra, hogy melyiket válaszd. A mai modern szemüvegek már igazi ékszernek számítanak, márkától függően.
2017. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez az enyém:


[link]


De ez is tetszik nekem pl:



[link]


Ez is szép:


[link]

2017. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!