Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Douglasban vásárol még valaki?...

Douglasban vásárol még valaki? Nagyon elszálltak az árak.

Figyelt kérdés
Kb. 3x annyiba kerül egy parfüm mint máshol.
2022. márc. 14. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Sminkecsetet szoktam ott venni.
2022. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mindig a Notinoról rendelek parfümöt, eredeti, és fele/harmada a douglasos árnak.
2022. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Night Shoppingon 30% van mindenre. Sokszor így jobban járok, mintha a Cult Beautyról rendelnék, vagy a Beauty Bay-ről, Feel Unique-ról.


Nekem így megéri, a Notinoval kétszer megjártam.

2022. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek jobban “elszállva”, mint a Müller vagy a Marionnaud. Egy 30 ml-es minőségi, luxusmárkás parfüm (Gucci, Lancôme, Armani, Dior, Chanel, Yves Saint Laurent) ára minden megbízható helyen 20.000-28.000 Ft között mozog.

Egyébként tényleg rengeteg 20-30%-os akció van, néha egyes termékekre nagyon durva akció, így ekkor érdemesebb vásárolni, ha valami régóta tetszik.

2022. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A 30%-os akció keretében sikerült már jobb ár-érték arányban vennem parfümöt, mint ahogyan a Notino weboldalán találtam. De ha valami rögtön kell, és türelmetlen vagyok, általában a Notino-t veszem célba (ott is elég gyakran van akciózás, bár hozzáteszem, valami az egyik héten 3 ezer, majd következő héten meghírdetik, hogy 25%-os akció, és pl az a termék 4 ezerről most 3 ezer). :D
2022. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!