Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne összekeverni az alapozóm és az arckrémem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy összekeverem a kettőt és reggel egy kicsit szépen eldolgoznék az arcbőrömön. Így sokkal természetesebben mutatna az alapozó, nem félnék attól, hogy túl sokat tettem fel és maszkszerűen néz ki és legalább táplálná is a bőröm. Mit gondoltok?
2010. szept. 15. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem használok alapozót,ezért nem tudok okosat írni.

Azért mégis megpróbálom:D


Szerintem tegyél ki egy kicsi tégelybe egy kis krémet és kevés alapozóval keverd össze.Próbáld ki és akkor lesz tapasztaltod.Ha bejön,akkor összekevered az egészet,ha nem jó akkor pedig nem:)

15/L

2010. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy barátnőm csinált ilyet és a nap végére nagyon foltos lett neki. Inkább az alapozás előtt vigyél fel arckrémet, és utána vékonyan alapozd le.
2010. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra gondoltam, hogy először csak kipróbálom egy kis adaggal. :D


Hát igen, az is megeshet, hogy foltos lesz =/ Bár gondolom ez a krém és alapozó összetételétől is függ. Majd kipróbálom egy olyan napon amikor nem megyek sehova, akkor megtudom, hogy működik-e és nem lesz ciki, ha a nap végére foltos leszek, úgyse fogja látni senki xD


Köszi a válaszokat ^^

2010. szept. 15. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
En nem mernem megcsinalni. Ki tudja, milyen anyagokat tesznek a kremekbe meg az alapozokba, amiket ha osszekeversz, karosithatjak a borod. Lehet kapni olyan hidratalot, amihez mar gyarilag hozza van adva egy kis alapozo, ugy teszteltek, en a helyedben inkabb olyat hasznalnek.
2010. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
én csináltam..nap végére b@szottul foltos lettem.egyszerübb ha alapozó előtt felkened a hidratálót és igy nem is leszel foltos de végülis olyan mintha összekeverted volna a kettöt
2010. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, előfordulhat hogy rosszul sül el. Utána fogok nézni, hogy milyen alapozós krémek vannak, köszi az ötletet! :D
2010. szept. 15. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


színezett hidratálókrém

2010. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én egy videóban láttam, hogy egy sminkes ezt tanácsolta, mondjuk ott nem sima krémmel, hanem olyannal aminek volt fényvédő faktora, hogy védje is a bőrt. és én mindig így szoktam csinálni nekem beválik. nagyon száraz a bőröm, és azért is jó, meg azért is, mert így én szabályozom hogy mekkora "fedés" kell. szóval ha nagyon csúnya a bőröm akkor több alapozót nyomok a kezemre és kevesebb krémet, ha szép akkor meg fordítva :)
2010. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne csináld
2011. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!