Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik stílus jobb, szebb...

Melyik stílus jobb, szebb stb. (lent sok kép)? A kettőt hogyan lehet ötvözni, összekeverni? Linkelnétek? Mindenki véleményét várom. :D

2010. dec. 1. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nekem az első jön be ezek a régi stílusú szoknyák nem igazán és nem bírom elképzelni a kettőt keverve


23f

2010. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a második!!!!!! :)

Nem igazán hiszem, hogy ezeket lehetnekeverni :)

2010. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ajaj csak nem Gossip Girl fan vagy?:D a két kedvencem :)

nekem mindkettő tetszik..ha olyan "konzervatív" féle vagy mint Blair, aki mindig tiptop ruhákat hord, állandóan bevan lőve a haja, akkor olyan ruhákat vásárolj. de ha egy picit hanyag vagy, nemszereted a tökéletességet akkor viszont Jenny.. bár én nemtudom melyiket húznám fel :D valószínű a Blaires dolgokat :) de amelyikben jobban éreznéd magad. szerintem ezeket nemigazán lehet keverni, vagyisén nemtudom elképzelni :D

2010. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

[link]


Így esetleg nem úgy tűnik, mintha össze lenne keverve??? :)


Jaj deeee, óriási Gossip Girl fan vagyok, imádom őket. :D

Mondjuk a stílussal kapcsolatban nem leutánozni szeretném egyikőjüket vagy ilyesmi, régebben rocker voltam aztán történt bennem valami (felnőttem talán :)) ) és plázacicás cuccokat kezdtem el hordani...van, hogy teljesen vad vagyok és van, hogy tiptopp :D... Ezért szeretném megtalálni a kettő közti Ént... :)

2010. dec. 1. 17:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. stílus tetszik jobban, sokkal kifinomultabb és ízlésesebb sztem, mint az első-abban is vannak jó ötletek, de az nekem túl sok, túl sokat mutat magából és egyik-másik szerelés nekem kifejezetten közönséges. És sztem meg lehet próbálni ötvözni a kettőt, pl. egy rockeresebb felsőt felvenni vmi elegánsabb szoknyával, vagy épp vmi muszlinblúzt pl. ilyen rockeres minivel.


21/l

2010. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Neked is köszi :)

És a legutolsó kép, amit belinkeltem? Az jónak tűnik? Olyasmi, mint a fentebbi 2 stílus ötvözve? :)

2010. dec. 1. 17:42
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan. :)


A második egyértelműen jobb, szebb, elegánsabb és ízlésesebb szerintem.

2010. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem amit ma 17:11kor linkeltem. :) Az nem a kettő keverve? :)
2010. dec. 1. 17:47
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg team Serena.<3 :]


[link]


[link]


[link]


De ha mindenképpen Blair és Jenny közül kell választani, akkor inkább Blair.

2010. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem nagyon tudom elképzelni, hogy lehetne ezt a kettőt keverni.amit másodszorra linkeltél, szerintem az nem a kettő keveréke.talán egy bőr miniszoknya valami konzervatívabb felsővel...nemtudom ha ez már keverés akkor ilyesmit még el tudok képzelni
2010. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!