Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy legyek csinosabb és...

Hogy legyek csinosabb és magabiztosabb? (kicsit hosszú leírás)

Figyelt kérdés

Felnőtt létemre nem érzem magam magabiztosnak szinte semmilyen szituációban és ez leginkább a kinézetemnek köszönhető szerintem meg szégyenlős vagyok emberek közelében.

Valahogy mindig csúnyábbnak éreztem magam mint a legtöbb lány, lehet mert általános iskolában fiúsabb voltam és sokszor fiúnak is hittek főleg a rövid hajam miatt de azóta elég sokat változtam.

Voltam barna, szőke, színes de a szőke adott kis önbizalmat valahogy, azóta újra barna és ismét begubóztam.

Sosem sminkeltem magam, mert nem éreztem, hogy kellene és időpazarlás nekem. Az orrom tele van mitesszerrel de sehogy nem tudom eltávolítani és emiatt eléggé rondának tartom meg azért is, mert van egy piros érelpattanás ami messziről pattanásnak tűnhet. Nagyon szeretném már eltávolítani de valahogy sosem vettem rá magam, hogy elmenjek kozmetikushoz, pedig nagyon kéne.

Legjobb barátnőm mindig nagyon csinos főként mert a haja ad igazán neki ilyen aurát, valami keratin kezelésen volt és nagyon szép lett de alapból csinosan öltözködik és sokszor amikor megyek vele, látjuk hogy megszólítják srácok még lányok is. Néha irigylem bevallom, próbáltam úgy öltözködni mint ő de kellemetlenül érzem magam ha pl.egy rövid ujjú van rajtam 40 fokban is, általában dobok rá valamit hogy eltakarjon és ő se nagyon szexin öltözik, átlagosan de mégis csinosan. Amúgy nem vagyok kövér inkább vékony nagyon.

Kérdésem, hogy hogy legyek csinosabb és magabiztosabb a külsőmben? Hogy öltözködjek úgy mint a többi lány akit látni szoktam amúgy néha lopok ötleteket, ha igazán csinosan öltözött lányokat látok de rajtam mintha semmi se mutat jól. Mit csinálok rosszul? Általában kis hátizsákot hordok, de a legtöbben kézi vagy válltáskát hordanak de azok kényelmetlenek. Ja meg általában farmer és egyszerű pólókat hordok, nem valami csinos outfit. Milyen kiegészítők adhatnak kinézetre még?

*Elnézést ha hosszú lett, de örülök ha elolvastad.*

-24n-



2022. ápr. 15. 05:58
 1/4 anonim válasza:
1%
Mutass képet, és megmondom. Nagyon értek ehhez. 22/l
2022. ápr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Isti22 ***** válasza:
81%
Bár pasi vagyok, de hasonlóan érzek. Én a klasszikusan elegáns stílustól (öltöny, bőrcipő, szövetkabát... stb.) kezdtem magam többnek érzeni.
2022. ápr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne másokra akarj hasonlítani hanem találd meg neked mi tetszik és miben érzed jól magad.
2022. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen vagyok én is. 😅

Farmer+póló, hátizsák, barna haj, vékony alkat...teljesen magamra ismertem. 😃 És szintén 24N


Szerintem attól leszel magabiztosabb, ha úgy nézel ki, ahogyan jól érzed magad.

Hiába veszel fel egy csinos darabot, ha feszengsz benne, nem segít az önbizalmadon.


Először próbáld ki azt, hogy mindig kihúzod magad és mosolyogsz. Ezek sokat dobnak a kisugárzásodon, és magabiztosabb is leszel tőle.

Aztán próbálgathatsz új frizurákat, festheted a körmöd, hordhatsz ékszereket, ha szeretnél. Én az egyszerűség híve vagyok, így nem szoktam, pláne a hosszú hajam miatt, amibe minden ékszer könnyen beleakad. 😅


Remélem segítettem.😊

2022. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!