Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek? Sebes arcra, most...

Mit tegyek? Sebes arcra, most jöttem a kozmetikustól

Figyelt kérdés

Éppen most jöttem a kozmetikustól, tiszta vörös még a fejem, pár helyen be is gyulladt egy kicsit.

Holnap iskola, de nem akarok úgy kinézni, mint akire bombát robbantottak. Szerintetek vegyek rá alapozót? Mellette kenem 2 krémmel de nem hatnak gyorsan nyilván, nem először voltam kozmetikában. Mit rakjak rá, hogy ne látszódjon legalábbis?



2022. ápr. 20. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ennél kevés hülyébb ötletet hallottam. Hagyd békén a bőrödet, gondolom a kozmetikus adott megfelelő krémet, amivel ápolhatod, mást ne tegyél rá.
2022. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Én még nem láttam olyan embert, akinek kozmetikus után szebb lett volna a bőre. Őrület, hogy mégis megélnek a kozmetikusok.
2022. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
#2-es én sem. Csak lesek mindig hogy hogy néznek ki utána...
2022. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként 2-3 nap és szép lesz a bőrünk. Nekem már olyan szinten vannak pattanásaim hogy kötelező vagyok elmenni.

1-es: nem olyanra gondoltam hogy percek alatt eltünteti, csak hogy valamivel lefedjem,mert holnap iskola és na érted. Csak egy ötlet volt, kibírom persze ezt a pár napot amíg begyógyul

2022. ápr. 20. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne kenj bele semmit, mert csak rosszabb lesz.
2022. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan a kozmetikusod hogy rėgi ösi kö korszakiak a kezelėsei hogy gözölės, nyomkodàs, valami maszk ami tele van alkoholal ės leszàrítja a pattikat ės szėt szàritja a böröd egy kėt krėmel àt maszirozza a böröd, a hàmsejteket bör radírral tàvolítja el.Akkor sürgösen vàlts kozmetikust. Amugy meg a gàzabb helyekre rakj korrektort, ės àsvànyi pùderal fixàld.

alkohol illat amyag mentess legyen a korrektor lehetōleg, este jo alaposan mosd le hidratalj utana semmi bajod nem lesz a sminktōl.

2022. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!