Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Porcba lövettem fülbevalót és...

Porcba lövettem fülbevalót és utólag tudtam meg hogy ha lövik akkor roncsolodik a porc. Eddig semmi gond nem volt vele de tegnap talaltam egy ilyen kis puklit alatta. Kicsit olyan mint egy begyulladt pattanás, kicsit fáj csak. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 09:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Anyukám azt mondja szerinte begyulladt és ahogy nézem szerintem is. Mit lehet vele kezdeni? Kivenni nem szeretném.
2022. máj. 5. 09:40
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Okos vagy.
2022. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Menj vissza és mutasd meg, ők valószínűleg tudnak benne segíteni, illetve elmondják mivel és hogyan kell ápolni.

Egyébként ez nem feltétlenül amiatt van, mert lőve lett, szúrt piercinggel is előfordulhat még akár megfelelő utókezelés mellett is. Nekem is van amit nem szúrták és a világon semmi baj nem volt vele, nagyon szépen meggyógyult. Míg másik nekem is begyulladt, meg kellett vele küzdeni.

2022. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Ne hallgass a 3.-ra!


Dokihoz menj!

2022. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Lehet vadhús vagy becsomósodott ami sok idővel később elmúlik. A vadhúst meg csak leszedetni lehet azt hiszem.

Nekem is lőve volt a porcba, 11 évesen fene se tudta, hogy azt nem kellene. Semmi bajom nem lett csak egy ideig megkeményedett körlötte és magától rendbejött. Azóta a helyén van a fülem még és minden rendben vele.

Egy orvosnak azért mutasd meg, de nem kell aggódni nagyon :)

2022. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
[link] jelenleg így néz ki.
2022. máj. 5. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!