Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendelt már valaki Urban...

Rendelt már valaki Urban trendről?

Figyelt kérdés
Mennyi idő még megérkezik a csomag illetve milyen minőségűek a termékeik ?

2022. máj. 17. 22:36
 1/6 AnimeOtaku Love válasza:
rendeltél végül? Én most nézegetem az oldalt, megbízhatónak tűnik.
2022. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Roudi válasza:
100%
Én rendeltem. 60 nap alatt érkezik Kínából:) jól kiszúrtam magammal, mert alin feléből megkaptam volna. Szerintem felejtős.
2022. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Felejtsd el. Nincs lehetôség a rendelés törlésére. A pénz visszafizetési garancia egy kamu. Arra játszanak, hogy sokan bedôlnek és mire Kínából megjön az áru (messze nem olyan, mint a leírtak) akkor mar nincs kedved folalkozni vele. A weboldalon a maximális kiszállítási idô 360 munkanap!! Egy vicc, nem? annyi írnak csak, hogy ‘általában megjön 30 nap allatt’ … én megszívtam, legalább mást ne húzzanak le.
2023. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ez a csaló cég a mai napig müködik ,hagyjak müködni !!!!! .2023 májusban rendeltem ,most október van se áru ,se pénz ,nincs elérhetöség ,nincs jogorvoslat ,semmi nincs csak a csalás ,Vigyázzatok ,NE rendeljetek tölük CSALÒK !!!!!
2023. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok én szeptember 4 én rendeltem de még nem érkezett meg a 2 pár cipő a kisfiának eleinte azt irták hogy 30 napon belül kézhez kapom hát mégsem majd 60 napon belül ekkor sem már 360 napon belül kértem vissza a pénzt amég le nem jár a 360 nap addig nem tudják vissza küldeni mert ez idő alatt megérkezik a csomag és akkor én vérem át. Őket azt gondolják én többet nem rendelek tőlük és innen már minden oldal véleményét elolvasom és ami cseh raktárbol szállit az fél kész erre is ráfáztam kamu az egész és nem szabad elutalni a pénzt előre mert nem kapod vissza
nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

3 hónapja rendeltem egy terméket tőlük, bár ne tettem volna! Bár azonnalkellett fizetnem, azóta sem kaptam meg tőlük! Többször reklamáltam, mire a válasz az volt, hogy 360 MUNKANAP(!!!!!) a szállítási idő!

Annyit válaszoltam nekik, hogy remélem, még halálom előtt megkapom a kifizetett terméket.

febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!