Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha most lenne 10 ezer FT...

Ha most lenne 10 ezer FT DOUGLAS utalványotok, és egy randibiztos tartós rúzst keresnétek, amely minden izgalmat és megpróbáltatást ki bír, mit vennétek, mire esne a választásotok?

Figyelt kérdés

#matt #rúzs #tartós rúzs #randibiztos #longlasting
2022. máj. 25. 13:11
 1/5 A kérdező kommentje:
(A maybelline superstay nekem darabos, a legtöbb felhypeolt szintén nem működik, mac retro matte se bír 2,5 óránál többet (ha iszok,eszek eltűnik) viszont ami nagyon bevált,az a revlon colorstay overtime lip color csak sajnos mindenhol készlethiány van belőle)
2022. máj. 25. 13:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Minden izgalmat és megpróbáltatást" tartalmazó randira nem tennék rúzst.
2022. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még a legjobb, “bitang tartós” folyékony rúzsaim sem bírják az evést, mert leoldja az olaj. Ezért tesznek sok sminklemosókba olajat is, hogy jelentősen megkönnyítse a vízálló smink eltávolítását.

Inkább olyat javaslok, ami tartós, de evésnél szépen kopik, nem hagy maga után csúnya, feltűnő nyomot, és könnyű újra applikálni. Ilyen a NYX Soft Matte Lip Cream, a Catrice Matt Pro Ink, a TheBalm és az Aden folyékony rúzsok. Mind matt formulájú, de egyáltalán nem szárítanak, nem csinálnak ráncos “öregasszony ajkakat”, nem kenődnek, az ivást is bírják, és ameddig nem eszem velük, bármeddig tartanak. Személyes tapasztaltból mondom, hogy sem a Kylie lip kit, sem a Jeffree Star, sem a MAC folyékony rúzsok nem váltak be úgy, mint ezek. Ezek csúnyán kopnak, negyedannyira sem tartósak, mint ahogy ígérik, és még az áruk is irreális ahhoz képest, amilyen középszerű teljesítményt nyújtanak.

A 10 ezer Ft-os Douglas utalványt inkább valami minőségi parfümhöz használnám fel.

Az “izgalmakról és megpróbáltatásokról” annyit, hogy bárhová megyek, mindig feltűnő smink van rajtam, de ilyen alkalmakkor nem viselnék semmit az ajkaimon. Mindenkinek kényelmesebb, nagyobb szabadságot és kényelmet ad, nem kell attól félni, hogy tiszta vörös lesz a feje. 😅

2022. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetekben inkább valami finom ízű ajakápolót vagy szájfényt ajánlok. Ezek a nedves hatású ajakfestések eleve szexibb hatásúak az ilyen forró alkalmakkor.
2022. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon jófejek vagytok! : ))


Igen, nagyon érdekes és hasznos dolgokat írtok! Kedves 2. válaszoló, nagyon egyetértek, ugyanezt tapasztalom ugyanezekkel a rúzsokkal, bár Aden-t még nem nagyon próbáltam, viszont sajnos mostanában a NYX soft matte lip cream valahogy alig bírja, pedig tavaly szinte minden szín bazi tartós volt, ha nem érte kaja és pia. :) Tehát semmi olajos. Érdekes, azon gondolkodtam, hogy a notino-ról rendelve mintha más minőségű termék érkezne, mint pinkpandáról, bár lehet,ez már konteo.:) Mindenesetre tavaly nagyon éreztem azt,amit most Te írsz róluk, újrarendelésükről kevésbé, de a színválaszték még mindig zseniális. :)

2022. máj. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!