Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az a fültágító méret,...

Melyik az a fültágító méret, amely orvosi beavatkozás nélkül visszanő magától?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat, hogy 10-ig simán visszanő, most pedig mondták, hogy hatos felett már nem. Viszont olvastam itt olyat, hogy valakinek a 20-as is visszanőtt egy minimálisan.

Vagy ez inkább fül-függő, hogy kinek mekkora nő vissza?

Nem szeretnék olyan kommenteket olvasni, hogy "Minek neked fültágító?!" "A fültágító undorító" és társai, köszi.



2015. okt. 21. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

ha tágíttatni akarsz, akkor miért érdekel, hogy mekkora nő vissza?

Ez egy elhatározás. Olyan, mintha bemennél a tetoválószalonba és azt mondanád, hogy olyan tetoválást kérek, amit később könnyű eltávolítani.

Ha bizonytalan vagy, hagyjad a pitsába a fültágítást.

2015. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt van, hogy egy 20 mm-es is visszanő, orvosi segítség nélkül:

[link]

2015. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából 10-ig nő vissza, ez az ökölszabály.

Ezen kívül több dologtól függ, hogy adott embernél mekkora nő vissza. Fontos, hogy lassan és sebesülés nélkül tágíts, minél kevesebb a hegszövet annál rugalmasabb lesz a bőr később.

A másik tényező az adottságaid amiken nem tudsz változtatni. Ha vaskos a fülcimpád gondolom az is előny.


E vitaminos olajat szoktak javasolni (tágításhoz és később is) ami gyógyítja a bőrt és egyéb kencéket, rendszeres ápolást, kencés masszírozást.

2015. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Itt nem arról van szó, hogy rólam beszélek. Honnan tudod, hogy én is vissza akarom majd növeszteni, mikor már alig várom, hogy belerakjam a következő méretet?!

Ne személyeskedjünk.

Honnan tudod, hogy nem azoknak az ismerőseimnek akarok segíteni a kérdésemmel, akik elszeretnék kezdeni? Még ha divatból is.

Mondtam, hogy nem szeretnék ilyen, és ehhez hasonló kommenteket.


Az meg a másik, hogy ha eltűnő tetoválást szeretnék magamnak veszek tetkós-rágót, vagy a most úgy is fivatban levő arany-ezüst "tetkókat".-.-


Kedves második.

Köszi a képet, de amint látom, ott nem a visszanövéssel van a gond szerintem.:)


Harmadik! Köszi a válaszod, és is úgy tudtam, hogy 10-esig visszanő, de nem voltam benne teljesen biztos.:D

2015. okt. 22. 15:17
 5/5 anonim válasza:
Én 14-esről növesztettem vissza,asszem 15ig lazán vissza nől,de fülfüggő
2015. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!