Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt a Ray Ban napszemüveget...

Ezt a Ray Ban napszemüveget néztem ki. Ez a márka nem egy divat márka és minőségbe se szokott rá panasz lenni. De! Szerintetek divat a vékony szár és a keret nélküli lencse?

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 26. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy divat-e, de ez jól néz ki. Egy jóképű pasin nagyon jól mutatna.
2022. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez jól néz ki, nekem tetszik. Nézegettem én is, de végül nem vettem meg. Amúgy meg szerintem a legnagyobb divatmárka, nekünk is van itthon kb. 5 darab.
2022. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne a hülye divat alapján döntsd el, hogy milyen napszemüveget válassz.

Egyedül azt tartsd szem előtt, hogy neked mi tetszik és mi illik hozzád leginkább.

A Ray-Ban pont olyan márka, amit időről időre újra előkap a divat, aztán félredobja. Egyébként megbízható minőség. Kb. 6 éve a Wayfarer modell volt nagy divat belőle, de az utóbbi években jóval kevesebb emberen látok ilyet.

2022. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm azt mondta ez a vékony szár stb öreg embereknek való...

Szerintem is jól néz ki csak kíváncsi voltam a véleményekre.


Emporio Armani volt még lehetőség de az nekem olyan divat márka és olcsó piaci kinézete van. Ráadásul a kisebbség márkája mint a gucci stb.

2022. máj. 27. 06:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!