Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen termékkel tudok bemélye...

Milyen termékkel tudok bemélyedéseket elmaszkolni az arcomon?

Figyelt kérdés

Sajnos egy műtét óta pár helyen olyan az arcom, mintha belenyomtam volna a körmömet. Állítólag ez majd kisimul idővel, de addig megőrjít néha.

Van valami termék, amivel ezt "feltölthetem"? Valami profi sminkcuccra gondolok, talán maszkmesterek tudnának valamit ajánlatni?


Köszönöm!



2022. máj. 27. 23:09
 1/2 anonim válasza:
57%
Szia. Nem tudom mennyire mélyek a hegek, de amiről én jókat hallottam az a NYX pore filler stick. Én még nem próbáltam, tág pórusokra való, elvileg kisimítja a bőrt. Ha teljesen nem is tudod vele eltűntetni talán kicsit javít rajta.
2022. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem meghaladja egy átlag pore filler képességeit. Van itthon Mac Strobe creamet, ami szerintem hasonló funkciót tölthet be, de az sem elég. Azért utánanézek!
2022. máj. 28. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!