Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért vérzik a helixem?

Miért vérzik a helixem?

Figyelt kérdés

Tavaly októberben szurattam, nem volt vele semmi gond, nem gyulladt be, semmi ilyesmi. Kb 1 hónapja cseréltem benne ékszert. Ma azt vettem észre, hogy a fülem belsejénél van valami (olyan mintha csak pici kosz lenne, vagy nem is tudom)

Ma este viszont picit mozgattam, és elkezdett vérezni. Nem nagyon, csak kicsit. Az lenne a kérdésem, hogy mi vele a teendő. Kenegessem nyulladáscsökkentő zselével esetleg? Vagy csak hagyjam?


2022. máj. 28. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Octenisept, azzal kezeld. Milyen anyag az új ékszer? Lehet irritálja. Nekem előzővel lett ilyen gondom, bevont réz rész, eddig másik sosem irritált, pedig wishről is volt szettem, de ettől zöld lettem és váladékozni kezdett.
2022. máj. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az új ékszer belső menetes? Steril volt, amikor beraktad?


Mert ha nem, simán lehet, hogy a menet lekarmolt, elkezdett váladékozni, aztán ahogy mozgattad, a rászáradt váladék feltépte, és most vérzik. Vagy pedog behurcoltál valami bacit mert nem volt steril és most az kezdett el szaporodni benne.

2022. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez ilyen kímélő anyagból van, de már nem emlékszem a nevére. És nem hinném hogy az ékszer a gond, mert már jó ideje bent van az új, és eddig semmi probléma nem volt vele
2022. máj. 29. 00:16
 4/7 anonim ***** válasza:

"kímélő anyag"....ez nekem gázosnak tűnik



Titánium kellene, NEM orvosi fém meg egyéb sz@rok.


Az "orvosi fém" max eszközöknek jó, de testbe építeni nem szabad.

2022. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok, nekem sem egyből volt szar a nem tetsző anyag miatt.

4, az orvosi fém miért ne lenne jó? Szerinted a csavar, amivel a törött csontot rögzítik, miből van? Pontosan abból...

2022. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem utolsó, titánium lesz az


Az orvosi acél az attól még egy vasötvözet, amire elég simán allergiásnak lehet lenni.


Nem, nem mindenki az, de sokan

2022. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Naa igen, titániumból van, csak elfelejtettem a nevét.

De az, amikor belerakattam az újat, direkt titániumot kértem

2022. máj. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!