Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercinget lövettem 2 napja,...

Piercinget lövettem 2 napja, és most még piros körülötte és gyulladt. Nem mertem szúratni, mert azt mondták az fáj. Szerintetek normális, hogy 2 nap után még gyulladt, és láthatóan kicsit gennyes is?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hova lövetted?

Mostmár ápold ha másra hallgattál. én soha nem adtam a másik hülyeségére gondolok erre "H*lye vagy az tudod h fog fájni még érzéstelenítővel is?" Nekem ezt olyan idióta mondta akinek még csak fülbevalója se volt sose.


Nem szabad a másikra hallgatni mert neked kell megtapasztalnod h mien érzés. ha nagyon akarod akk nem fáj az a pár mp-s szúrás.


Tartsd tisztán és majd helyrejön 2nap az nem nap ebben az esetben. De tudni illik lövetni csak fülcimpát szoktunk. mást semmit mert roncsolja a szövetet porcot. és ha ki akarod venni majd sose lesz egyenletes a forradás.

18/F

2010. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,az orromat lövettem,de nagyon piros még mindíg,eddig már 2 napja volt,és feszít is,meg fáj is...Lehet valami komoly bajom miatta???
2010. szept. 18. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, egy barátnőm lövette az orrát, ugyanez volt. Amíg ki nem szedte, és nem SZÚRATTA ki újra, addig ez maradt.
2010. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kiszedtem még aznap amikor lötték mert nem fájt és nem orvosi fémet löttek,viszont nem tudtam berakni azt amit vettem másnap visszamentem áttszúrta még1x akkor nagyon nagy lett a lyuk mert kitágult és most ahogy forrad össze még mindig piros sebes gennyes nem látszódik annyira 1 hónapja lövettem:/
2010. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!