Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek épített szempillája...

Akinek épített szempillája van, milyen és hogy sminkel hétköznap?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkozok az épített pillákon. Sajna pici, mélyen ülő szemeim vannak, ezért reggelente mindig kihúzom a vízvonalat, tusvonalat húzok és szempilla spirálozok, ezzel elég sok idő elmegy és macerás.

Az épített pillákkal kiváltható ez a procedúra? Nem akarok seprű pillákat, de azért jó lenne valami. Akinek ilyen pillái vannak, az hány D és milyen ív? Illetve reggelente tényleg nem kell a szemsmink?


2022. máj. 29. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
3d pillám van, én nem sminkelem a szemem azóta, néhány alkalommal próbáltam, de már itthon leszedtem, mert túlzásnak éreztem. Gyönyörűen kiemeli a szemeket, bánom, hogy nem előbb csináltattam, rengeteg időt spórolok reggelente és végre tetszik az arcom úgy ahogy van ha reggel a tükörbe nézek
2022. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy eleinte kisebbeket rakattam, hogy szokni tudjam én is és a környezetem is. Nemrég tartottam 2 hónap szünetet, szintén kisebbet kértem először, aztán fokozatosan nagyobb méretet
2022. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!