Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb Drugstore...

Melyik a legjobb Drugstore azaz Rosmann Dm ilyesmi helyen kapható szempillaspirall? A lash sensational maybelline jó kezdesnek ?

Figyelt kérdés

Illetve tudtok ajánlani jó de középkategorias essence mondjuk stb..márkás , kezdő sminket.

Mikre van szüksége egy lanynak milyen termékek jók amiket ki probaltatok és mukodik.

Természetes sminket szeretnek szóval valami ilyen alap kezdő szettet vasarolnek magamnak.



2022. jún. 3. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nézz szét krémmánián, ott rengeteg véleményt olvashatsz különböző smink termékekről, és írja azt is hogy hol és mennyiért tudod beszerezni.

Itt vannak például a legnépszerűbb szempillaspirálok:

[link]

2022. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen jó volt,én sokat hasznàltam.Gondoltam spórolás céljából visszatérek hozzá…hát ha összekenem a szemhéjam és ha azt szeretnèm eligazítani…akkor két szàl szempillám lesz,ami lekonyul.A piros maybellines mascara úgy emlékszem jobb volt (one by one),de olyat meg sehol se làttam egy ideje.Ami még jó volt,az a maxfactor de nem emlèkszem melyik.
2022. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maxfactor masterpiece max volt mèg jó
2022. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️
2022. jún. 4. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha üzenetben leírod,hogy milyen a bőrtípusod, stb., akkor szívesen ajánlok pár terméket:)

2022. júl. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!