Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kozmetikai, pipere...

Milyen kozmetikai, pipere cuccok hiányoznak neked régebbről, amelyeket ma már nem tudsz megvenni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 21:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A Nyx Proof It szemhéjbázis, úgy tűnik megszűnik és szeretném seggberúgni aki szerint ez jó ötlet volt.
2022. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

TBS fuji green tea sampon.

Helyette egy teafás van újabban, nem rossz az se, de a zöldteás volt számomra a csodaszer.

2022. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Első! A " Yamuna teafás szappan " keresőszóra két találat is van a régi verzióra. Látom az újat is ami nem "gumicukros". Gondoltam jó,ha szólok.:)


Én két parfümmel is jártam már így, meglett volna mind a kettőben a "Saját illatom" poszt, de kivonták: Avon Intrique és egy eleve limitált kiadású Rossmann-os Essence Good Girl parfi.:( Akkor szintén az Avon (sokszor csinálják ezt) volt egy aromaterápiás mandarin testápolója. Csomagolása is szuper volt (ez is nem fontos de nem értem minek változtatgatják meg nevezgetik át állandóan a termékeket), mai napig megállná a helyét, ízléses, visszafogott, matt volt, luxus termék érzetét keltette mindenhogyan. Akkor a kedvenc deóm is eltűnt a zselés Lady Speed Stick Frutty Splash.

Van több ilyen termék is biztos vagyok benne, mert sokszor borongtam már ezen, hogy ami jó azt miért kell kivonni!?

2022. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Metionin ***** válasza:
100%

13. :O imádlak! A yamuna oldalon néztem egy ideig, miután a boltokban nem találtam többé de sosem volt. Rendelem ezerrel :D


Közben meg eszembe jutott néhány H&M parfüm is, amiből ugyan még van itthon de nem gyártják már. Rose absolute, Santalum, Garden most így hirtelen.

2022. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem!!:)
2022. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt ezer éve a Vichy-nek egy ilyen mikrodermabráziós kit-je. Nem értem, miért szűnt meg az a kincs. Szinte lecsiszolta a bőrt.
2022. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%

10-Es ėn is imàdtam a nivea greep seed oilt mikor bejött a dupla tisztitàs ės a tudatos böràpolàs, de ispryl palmite van benne ami pattanàskėpzö így az se tökėletes termėk :(

rėgen rengeteget hasznàltam.

2022. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kozmetikum, de régen kozmetikai szaküzletekben is kapható volt, a szalicil tartalmú sebhintőpor. Valamiért bevonták a forgalomból. Nekem attól egy-két gyógyultak a sérüléseim, a mai higanyos, jódos vackoktól meg egy hét is kell.
2022. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Régen a körömlakk lemosásához lehetett kapni tiszta acetont. Ez a vegyszer rengeteg egyéb folt eltávolítására is alkalmas volt. A ma kapható körömlakk lemosó az árnyékába sem ér ezen a téren.
2022. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A 18-as hozzászólásomból kimaradt két szó. Helyesen 1-2 nap alatt gyógyultak
2022. jún. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!