Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudhatnám meg hogy...

Honnan tudhatnám meg hogy mennyit ér egy gyűrű?

Figyelt kérdés

Az exemmel szakítottunk és akkor ideadta azt a gyűrűt amit ő eljegyzésre szánt nekem.

A mai napig nem tudom miért adta ide, mert nyilván nekem nem kell és szeretnék mielőbb megszabadulni tőle.

Ha elviszem egy sima ékszer boltba ott meg tudják mondani mennyit érhet? Vagy hova érdemes bevinni? Nem egy atom drága gyűrűről van szó amúgy. Nem félmilliókat akarok vele kaszálni 😂Csupán szeretnék mielőbb megválni tőle viszont gőzöm sincs mennyit kérhetnék érte.



2022. jún. 8. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Arany?

Legfeljebb tört aranyként veszik be, nyomott áron.

2022. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vidd be két-három ékszerészüzletbe, hogy meg szeretnéd tudni, mennyit ér, de ne eladni akard, ha ugyanis vételre kínálod, akkor kevesebbet mondanak.

Így kapsz egy tájékoztató adatot, ahol el akarod adni, ott legalább 10-15-20 %-kal magasabb összeget mondj, hogy annyiért adnád el, ezt vagy megadják, vagy valamennyivel kevesebbet, de legalább az eredeti becsült összeget vagy kicsit többet megkapsz érte.

2022. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!