Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Adnátok tippet fültágítással...

Adnátok tippet fültágítással kapcsolatban? Jó, ha antibiotikumos krémmel kenem?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is lehurrogna: Már évek óta foglalkoztat a fültágítás gondolata, és azt hiszem, most itt az idő, hogy elkezdjem. (Nem vagyok 'kezdő' testmódosító, de a tágítást még nem próbáltam.)

Pár éve csináltam sütőgyurmából (megformázod, kisütöd, és megszilárdul) két spirált, tehát ez már megvan.

Azt mondják, kenegetni kell..van itthon gyógyszertárban kevert krémem, ami antibiotikumos (nemrég kaptam, mert leműttettem egy szemölcsöm és annak a helyét kellett kenni vele).Az jó rá? Van Bepanthenem is, nem tudom, az való-e rá.

Kb. 1 centisre szeretném tágítani, persze csak szép fokozatosan.


2010. szept. 19. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom h jó-e rá az antibio. krém de kárt nem csinál az biztos. Tetran kenőcs a legjobb vmi 500ft-ért kapni és az 1ik legjobb kence. nekem van itthon 2 tubus készülök a szeles téli időre mert kifújja a cimpát akk eléggé tud fájni.

Bepanthen meg csak hámosít az nem kell rá.

A spiráljaidat jól megkell csinálni felületileg nehogy kikezdje a füled.

Nekem most 2cm alig 3napja. 2hetente 1-2mm bőven elég.

18/F

2010. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a barátnőm körömvirág krémmel kenegeti,és az neki bevált.

nem akarlak lehurrogni,én nem csináltatnék semmiképp

de ízlések és pofonok,lehet neked jól fog állni.^^

2010. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! : )

Egyelőre kenegetem ezzel az antibiotikumossal, aztán lehet, hogy később veszek tetrant.A spirál felülete teljesen sima, szóval megteszi.

Szerintem jól fog áll, elég freak vagyok hozzá. : D Meg nekem 2-2 lyuk van a fülemben, és csak a felső kettőt tágítom, az alsók maradnak, ha szép fülbevalót akarnék betenni, ilyesmi.Meg jobban is tetszik egy picit fentebb.

2010. szept. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!