Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájúak a sminkcuccaid?

Milyen márkájúak a sminkcuccaid?

Figyelt kérdés
Bevállt?Miért épp az?(ár,ajánlották..)Kor?
2010. szept. 19. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem rengetg sminkem van(egy kisebb börönd)a legtöbbje astor,avon,loreál,essence,rimmel,max factor.

Ezek beválltak,rájöttem hogy az olcsobbak is jok pl az essence.de alapozot csak drágát veszek mert az azért fontos.

régen csak drága spirált vettem de kiprobáltam az essence multi actiont és az is olyan jo,szoval váltottam.

A szemhéjpudereket ugy használom hogy benedvesitem az applokátort igy sokkal jobban kiadja a szint,igy az olcsobbak is megteszik.Az avon is nagyon jo föleg a ruzsai szájfényei.

2010. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alapozó Malu Wilz vagy wichy, spirál Carolina rubinsten. Ezekből csak a drága minőségit veszem meg. Rúzst nem használok csak szájfényt,szemhéjpúdert is csak ritkán, ezekből az olcsó avonosak is jók.
2010. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szinte mindenem Essence, de befigyel pár Maybelline, Rimmel, Miss Sporty cucc is. szájfényből olyat is használok, ami újsághoz volt. "profibb" cuccom egy Markwins (Douglas) sminkpaletta, és meg Max Factor Lipfinity Colour&Gloss rúzs. sajna nincs pénzem drágább holmikra, pedig szívesen kipróbálnék luxus sminkeket is.
2010. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok féle nagyon nagyon!!

De inkább márkátlanok!:)

Smink és fodrászkellékes egyben van és ott vettem őket szinte fél áron:)!!

Rengeted egy egész bőröndnyi van és még mindig kevés!!

A szemceruzáim nem magyarok!

A szempillaspirálom Nivea!

Az alapozóm miss porty!

Hét kb ennyih:D

De mivel szeretnék a divat szakmában dolgozni smink vagy ruha terén és ezért van ennyi cuccom:D:D!!De én is használom őket:D!

2010. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Alapozóból a Vichy és a Loreal ásványi vált be. Spirálból kedvencem az Avonos Super Shock, néha szoktam Clinique-t venni, de ez sem tud többet... A kedvenc szemceruzáim Bourjois márkájúak, van belőle szemfestékem is. Szemhéjpúderekből nem ragaszkodom márkákhoz, jelenleg ezek vannak: Isadora, BeYu, MAC, Avon, Loreal, Essence, de van noname is.Nagyon szeretem az Essence termékeit, szerintem ár-érték arányban kiválóak. A legjobb körömlakkjaim ilyen márkájúak, semmivel sem rosszabbak a drágább fajtáknál, sőt...A korrektorom is Essence, tökéletes.
2010. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sokféle van... L'oreal, Astor, Maybelline, Essence, S-he, Miss Sporty, Rimmel, Avon, BeYu, Art Deco, Basic... van egy MAC szájfényem (Asia Centerben szereztem be féláron :D) meg egy Clinique szettem (ismerősöm passzolta le, mert ő megunta... hát, irigylem a problémáit, de komolyan)... meg egy halom noname izé (magazinhoz járó cuccok és/vagy kínai gagyi-ilyen Volare meg társai).
2010. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak azt írom le amit használok:)

*rimmel alapozó, vagy avon szinezett uv faktoros arc krém.

*miss sporty púder, manhattan csillámpúder

*miss sporty, sh-e, rimmel spirálok (a rimmel barna színű)

*miss sporty, avon arcpír

*alverde, avon, flor mar, oriflame szemhélypúder

*miss sporty szemtus

*miss sporty szemceruza (automata és nosrmál

*miss sporty száceruza

*avon care, miss sporty ultra shine szájfény

*dermacol, galex szemöldök ceruza


Persze nem mindet használom egyszerre.:) Inkább a szolid smikeket részesítem előnyben, javarészt testszínű~természetesnek ható mindegyik sminkcuccom:)

2010. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem szinte minden sminkcuccom Maybelline,Astor,tehát olyanok amiket pl a dmben meg lehet venni,vagy egyéb drogériákban.

Van egy kedvelt lila színem és épp nem volt amikor kellett volna így megvettem egy drágább Dior szemhéjfestéket.

2010. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb Loreal és Max Factor,de van pár Mac és örök kedvencem az Estée Lauder igazából smink majom vagyok:D már kb egy kissebb ruhás szekrényt is tele tudok vele pakolni,alapozóra és szemspirálra sokat költök, ja igen és imádom az Astor rúzsait,jobban szeretem,mint a lorealt.
2010. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 OliaTIRA ***** válasza:
miss sporty avon max factor
2010. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!