Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szerezted be a sminkcuc...

Hogyan szerezted be a sminkcuccaid?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy fokozatosan vagy egyszerre többet, miket vettél elősször, milyen márka, kb milyen árkategória...

Hány évesen, mióta gyűjtöd, hol tárolod, szval minden.


Én például a mára nagyon nagyra gyarapodott sminkcuccaimat 1,5 éve gyűjtöm:)Fokozatosan vettem, max 4-et egyszerre.

Szinte mindent leárazásokban vettem, pár száz forintért.

Arcra való termékekből Vichyt,Giordani G-t használok.Ezek 4-5 ezer körül vannak.

Szempillaspirált, rúzsokat, szájfényeket, szemfestékeket mind akciósan szereztem be, vannak GG, Max Factor, Manhattan, Maybelline cuccaim, és Essence quattrom.

Nekem egy szemcerka volt az első sminkem, Jilian D-s és 2000 valamennyibe került:)

Én az ecseteimet általam készített tárolóban, a sminkcuccaim óriási cipősdobozban tárolom.


Nektek??


2011. júl. 31. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Van egy nagy fiókom és abba tárolom.

Fokozatosan vettem meg :)

Szemfestéket is szerintem max 600ft-ért vettem meg mert azt ritkán használok.Essecene szempillaspirálom van amit mindig használok és meg is vagyok vele elégedve.1400ft volt.Mondjuk egy tininek nem is kell drágább :)Szemceruza sem volt ennél több viszont az is nagyon jó.

De azt hogy mióta gyűjtöm azt nem tudom.Igaziból ovis korom óta mindig volt csak akkor még játéknak használtam.

14L

2011. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én legelőször kaptam egy nagyobb valami nóném palettát. Ekkor kezdtem el úgy igazán sminkelni és onnantól fokozatosan vettem a dolgokat. Mivel anyu AVON Tanácsadónő, ezért lényegesen sok cuccom van onnan, de nem minden.

Kb. mikor középsulis lettem, azóta, tehát már kb. 2 éve.

2011. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

most mi érdekel tulajdonképpen?


az elsőket kaptam ajándékba nővéreimtől, aztán vásároltam. most fél évente kidobok mindent, és ujra megveszem. nem árt figyelni a szavatosságot. a legtöbbet reptéren veszem mert olcsóbb, vagy pl a cseheknél.

2011. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első sminkem egy rimmel szemfesték volt. Kb 15évesen kezdem magam sminkelni,de csak szempillaspirált és szemceruzát használtam(ma is,csak most alapozót is). Nagyon sok sminket kaptam, sokat rendeltem az avon-tól, üzletekben én is figyeltem az akciókat,és hiába volt már több,de le volt nagyon értékelve akkor megvettem. Kedvenc márkáim: max factor,maybeline,rimmel,astor... Amiket minden nap használok: max factor szemkorrektor, maybeline alapozó, avon super shock, oriflame fekete szemceruza. Ezeket a szekrényemen tárolom,mert mindig használom és nem akarok a többi között keresgetni.:) A többinek vettem egy nagy sminkes táskát,abban vannak. Külön vannak a körömlakkok és a sminkek... Arcomra kenőcsöt nem használok csak tisztítom. Aloevera-ból szoktam letörni és azzal kenem be.
2011. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most 15 éves vagyok,1 éve kezdtem el gyűjtögetni. Essence van nagyrészt de én csak egy kis fiókban tárolom őket
2011. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is fokozatosan gyűjtögettem persze:P Első sminkcuccom..fogalmam sincs mikor vettem pontosan 7-8 osztályba szerintem (most 10-es leszek:)) Szerintem nekem is szemcerka volt az első (rimmeles asszem)

Én inkább az olcsóbbakat veszem, nem bírnék több ezreket költeni (mondjuk 5000ret) pl. egy szemhéjpúderre, csak ha tényleg nagyon jó, vagy tényleg nagyon tetszik, és használni is fogom:)

Általában: essence termékeim vannak (szemhéjpúder,ecset,tus,szájfény,szemceruza-amit nem használok, mert nagyon csípi a szemem és bekönnyezek. Spirál: maxfactor, maybelline (jelenleg)

Szemceruzát: egy kisboltban szoktam venni a neve Lady Ann kb 300 forintba kerül és egyáltalán nem könnyezek tőle, és nagyon jól fog:)

de vannak még rimmeles szemhéjpúdereim, többféle szájfény, szemöldökápoló, kisebb paletták (essence), korrektor(essence), alapozó(rimmel), szempillagöndörítő, szemhéjkrémem (maxfactor, manhattan), i love..száfény(L),ecsetek, és még nem tudom mik :DD

És egy sminktáskában tárolom őket:) Rossmannban vettem 1300.körül (már a 2. táskám van teli :DD)

2011. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kb. 14-15évesen vettem meg az első sminkeim, de kb.400-500ft-ot nem haladta nagyon túl egyiksem...Mindent a legolcsóbban akartam beszerezni,minden milyen rossz...Most(4év elteltével) már azért változott a dolog, alapozóból vagy Maybeline vagy essence-t használok,púder az végülis még mindig a 600ft-os kategória de mivel keveset teszek fel így megfelel.szempillaspirál maxxfaktor, a szemhélyfestékem New york color(fekete-fehér)szemcerkából csakis AVON-os nagyon bevált!Jah és applikátorból pedig találtam egy nem túl drága de nagyon jó kiszerelést!A rúzs most maybelinne de van avonos szájfényem is,meg egy maxxfaktoros szájfényem... És Én egy AVON-os sminkdobozban, illetve egy Hello Kitty-s sminktáskában tartom a dolgaim!Persze van még sok szemhélyfestékem meg
2011. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is fokozatosan gyűjtöttem/gyűjtöm be, de egy időben sokat kaptam ajándékba is. Általában figyelem az akciókat, szemhéjpúdereimet kb 600-2000ft-ért vettem. Amire kifejezetten figyelek az a jó minőségű alapozó az kb 5-6000ft és a szempillaspirál, ez is hasonló árkategória. Sminkes-dobozkámba tartom, amit még egy régi barátnőm készített nekem kb 12 éve. Ecseteimet tartóval együtt vettem, így azokat abban tárolom.

24N

2011. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fokozatosan gyűjtögetem, nézegetem az akciókat és ha találok valamit ami teszik és fogok használni akkor megveszem. Van úgy hogy minden héten vásárolok de ez egy két terméket jelent van hogy nem veszek semmit sem egy hónapig mert nem találok semmit. Rendelni is szoktam, ha jó árban találom. Volt olyan is hogy nyertem smink csomagot! Fiókokban tartom őket és azon belül is külön rekeszekben.
2011. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14 vagyok kb egy éve kaptam egy lila szemcerkát és szemhéjpúdert. Egyre több mindent vettem lassan kéthetente beszerzek valamit. Egy szemhéjpúdert,egy szemceruzát,egy körömlakkot... Ha bemegyek egy rossmanba nem tudok nem venni valamit... :D

Nekem sokfajta van, MissSporty,Essence,Max Factor... De szeretek újakat kipróbálni :)

2011. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!