Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Be merjek vállalni egyszerre...

Be merjek vállalni egyszerre egy conch és egy helix piercinget, egyiket az egyik fülbe, másikat a másikba, vagy inkább várjak?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok tanácsa érdekelne, akiknek több piercingjük is van.

Az egyik fülemben van 5 fülbevaló, oda menne a helix, a másikban még csak 2 van és most nagynak érzem a kontrasztot, meg ha már egyszer ráveszem magam jobb lenne túl lenni rajta, de nem is tudom…


2022. jún. 13. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó, és akkor melyik oldaladon alszol? Mert a friss piercingen nem lehet.

Csak háton kb 6-8 hónapig?

2022. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ez nem jó ötlet.

Én három napja csináltattam meg ezt a kettő piercinget igaz egy fülbe. Őrült fájdalom 😆

2022. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor egyszerre csak egy lesz.
2022. jún. 14. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre semmiképp, mikor szúrták az industrialom egy hónapig nem tudtam azon az oldalon aludni, mikor titán ékszerrel újra kellett szúrni az alsó felét akkor is kellett 3 nap mire tudtam aludni rajta.
2022. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!