Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik jarnák szempillaépítésre,...

Akik jarnák szempillaépítésre,tudnának pár tanácsot adni ?

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok szempillat csináltatni. Mostanában nem vagyok megelégedve vele,maximum 2 hét és nagyon csúnya,ki van hullva.

A szempilla építő szerint én nem tudok vigyázni rá,nem megfelelően mosakszom ,azért hullik ki

Ma voltam nála,de valószínű ez volt az utolsó alkalom.

Új szettet kaptam,1 óra 10 perc alatt megcsinálta.

Jól gondolom hogy ez nem normális dolog hogy 2 hetet bír ?

13 ezer Ft ért nem 2 hetet várnék.

Illetve nem is engedhetem meg magamnak h havonta 2 x menjek.

Más vendége is erről panaszkodó hogy nem tartós,de nekik is megmagyarázza hogy vendégként mit csinálnak rosszul.

Köszönöm ha válaszolsz 🙂


2022. jún. 21. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt igy nem lehet meg mondani ki a hibás. 2 hét azért elég kevés idő, hogyha látványosan kihullik. Próbálj meg egy másik szempillashoz elmenni, ha nála is ugyanez a helyzet akkor te csinálsz valamit rosszul.
2022. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Korábban máshoz jártam,nála nem volt ilyen probléma.

Sok vendége panaszkodik hogy nem tartós a munkája.

Minden vendég rosszul csinál valamit ?

Egyenként nagyon kedvelem a csajt,a kész pilla gyönyörű,imádom.

El fogok menni máshoz is,köszönöm a válaszod

2022. jún. 21. 14:09
 3/4 anonim válasza:

Nem biztos, hogy rosszul csinálja, bár lehet az is.

Meleg van és magas a páratartalom. A ragasztónak nem mindegy ez sem. Az én pillásomnál eddig legalabb 5 hetet tartott, legutóbb nem ment a légkondija, aztán 3 hetet bírt. Illetve még akkor volt egyszer ilyen, amikor mensim volt mikor rakta.

De amúgy mindig nagyon jó, meg van nála minden ív, L, LD, M is, nem csak a megszokott :)

Ha erdekel adok elerhetoseget (BP)

Új szettet rak neked amúgy vagy tölti?

2022. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez sajnos nem mostani probléma

4-5 hónapja nem bírja a szettem

Nem tölti,mindig új szettet kell rakni 😏

Ha esetleg néha van pillám mire megyek,töltést csinál,de az még addig sem bírja…

2022. jún. 22. 16:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!