Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy oldjam meg a sminkelést...

Hogy oldjam meg a sminkelést diplomaosztóra?

Figyelt kérdés

A diplomaosztóra reggel 8-ra kell érkeznem. A lakóhelyemről reggel 6:30-kor kell elindulnom. Fodrászhoz előtte való nap megyek, de a sminket nem tudom hogyan oldhatnám meg. Ez így esélytelen.

Nem tudok így sminkeshez menni. Ha én csinálom hamar elkenődik, stb.


Akiknek ilyen korán kell jelen lenni, hogy szokták megoldani? Én azt hittem délután lesz vagy valami, meg csomó fénykép fog készülni, de hát így nem tudom ezt hogy lehet megoldani.


Még ha 10-re kellene mennem tudnék reggel menni sminkeshez, de így...


2022. jún. 30. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én bemennék a suliba fél órával elötte és kikenném magam. 3 fotó erejéig már csak nem kenem el.
2022. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Sminkelj magadnak, használj púdert és sminkfixálót. Szempillaspirálból ne leolvadosat használj (pl. Lovely sárga spirálja), alapozót vékonyan, szemceruzát meg inkább ne mert leolvad.
2022. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Kisminkelném saját magam, pontosan úgy ahogy minden nap teszem.

Miért kenődne el? Használj jobb minőségű termékeket.

2022. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is magamat sminkelném ki. Szemhéjalapot mindenképp használj meg púdert, akkor nem fog elkenődni.
2022. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szemhéjalapot én is javaslom, rengeteget számít (még akkor is szépen fent marad a smink, ha a szemhéjpúder nem top minőség)
2022. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Használj egy jó szemhéjalapot és sminkfixáló spray-t. Amúgy én is 6-kor indultam a 9-kor kezdődő diplomaosztómra és nem lett semmi baja a sminkemnek. A megfelelő termékeket kell használni.
2022. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!