Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A saját diplomaosztómra miben...

A saját diplomaosztómra miben illik menni?

Figyelt kérdés
Teljesen fekete vagy fekete-fehér?

2022. jún. 25. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam egyen, fiúk öltöny, lányok egyberuha mindenféle színben
2022. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt az oldalon írta egy válaszoló, hogy a teljesen fekete az illem, de erről még nem hallottam ezelőtt.
2022. jún. 25. 17:49
 3/9 Metionin ***** válasza:
77%
Kérdés, hogy van-e talár. Egyszerű egyberuha lányoknak, szövetnadrág-ing fiúknak amúgy. Ha van talár, minél vékonyabb anyagot vegyél alá,mert bele lehet rohadni.
2022. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs talár. Köszi!
2022. jún. 25. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, válassz egy elegánsabb fekete egyberuhát. Én is abba voltam meg a lányok többsége is, de nálunk volt talár és az amúgy takarta az egészet.
2022. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiöltözve, szín nálunk nem volt meghatározva, talárba sem kellett beöltözni (ELTE TTK). Teljesen feketében fura lenne, hiszen nem temetésre mész. De ha abban szeretnél, szerintem senki nem fog kinézni.
2022. jún. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Férfi vagy? A férfi ünneplő viselet SEHOL nem csupa fekete, hanem fehér ing, fekete öltönnyel. De szoktak menni diplomaosztóra más elegáns viseletben is, pl. világoskék ing, kék öltöny párosításban. De mondom, az alap ünneplőben az ing nem fekete!
2022. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Köszi mindenkinek!
2022. jún. 26. 23:10
 9/9 EVA800 válasza:
Mint a saját temetesedre
2022. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!