Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én csinálom rosszul? Folyékony...

Én csinálom rosszul? Folyékony szemhéjtus

Figyelt kérdés

Mindig elkenődik a tus a szememen és nagyon sok időt kell várni míg megszárad :S Én csinálom rosszul?:D Hogy kell normálisan?


[link]


ilyen tusom van :/


2010. szept. 20. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nekem is volt ez nme valami jó fajta. vegyél másikat , nem a te hibád :D de amugy én hajszáritoval segitettem rajta. és utána fülpiszkálóval javitom
2010. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te milyet használsz?:)
2010. szept. 20. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá pici ecsettel fekete szemhéjport, azzal majd megköt...
2010. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ilyenem van és nekem tökéletes :) csak meg tanulni használni a szemhéjtust..
2010. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az nem a tanuláson múlik, hogy megszárad-e vagy sem... éljen a logika... a miss sporty nem jó termék ebből a szenpontból én a szempilla spiráljától is agyfaszt kapok. általában én a new york city termékeit használom. a tusa kiváló, nagyon hamar megszárad a spirálja (főleg a sárga - HIGH DEFINITIONT AJÁNLOM) fantasztikus. nem kenődik, vízzel le sem jön csak testápolóval vagy szappannal :)) ezekkel a termékekkel vészeltem át egy 4 nagpos fezstivált kenődés nélkül :D csak ajánlom :))
2011. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!