Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tapasztalta már valaki a...

Tapasztalta már valaki a Helix piercing allergiára gyakorolt hatását?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam már, hogy segíthet. Elvileg olyan akupunktúrás ponton szúrják át, amely stimulálása enyhíti az allergia tüneteit.

[link]

[link]

Van bárkinek közvetlen tapasztalata?

Ha esetleg nem is emiatt szúrattad tapasztaltál bármi ilyesmit?



2022. júl. 12. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, működik!
Talán tapasztaltam már ezt.
Nem vettem észre semmi ilyet.
7 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Akupresszúrás hatást kifejthet, illetve lehet placebo hatása, de más nem lesz neki. Fájdalom csillapító hatása is van, de az minden piercingnek és nem a piercing helye váltja ki, hanem a test működése, ami a fájdalomra reagálva olyan vegyületet termel, ami lassítja/gyengíti a fájdalomingerek átvitelét a gerincvelő felé. (Magától múló fájdalmak, sokkhatás...stb.) Van a felsoroltak közül mindenem, és egyik sem fejt ki semmilyen hatást. Csupán díszek, semmi több. Orvosi alapja egyiknek sincs. (sajnos rengeteg mindennapi egyszerűnek tűnő olyan dolog van, amire mai napig nincsenek orvosi válaszok. Köztük van a migrén mikéntje, vagy az, hogy a náthát ismerik a legrégebb óta, mégsincs rá ellenszer, vagy gyógyszer, ahogy a legtöbb vírusos megbetegedésre sincs gyógyszer, csak tüneti kezelések és immunerősítők.)
2022. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!