Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3mm-es fültágítót hogy rakjak...

3mm-es fültágítót hogy rakjak be a fülembe hogyha annak a szára nagyobb mint 3mm?

Figyelt kérdés
3mm-es szvószál van benne, rendeltem egy 3mm-es tágítót de az vele a probléma hogy a szára túl vastag és nemtudom hogy hogy tudnám belerakni? köszönöm ha valaki tud segíteni.
2010. szept. 21. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tuszkold bele
2010. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
amúgymeg minek rendeltél olyat aminek nemlehet lecsavarni az egyik peremét?ha meg szilikon akkor beletudod tenni
2010. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a "tuszkold bele" nem túl segítőkész válasz, próbáltam :) de nemsikerült, nagyobbra is tágítottam de úgy sem sikerült beleraknom, azér rendeltem ekkorát mer ezvolt a legkisebb.
2010. szept. 21. 19:44
 4/16 A kérdező kommentje:
szilikonból nincs 3mm-es annál nagyobbat viszont nem szeretnék, ezért voltam gondba a választásnál..
2010. szept. 21. 19:46
 5/16 anonim ***** válasza:

Hallod tudnék segíteni ha képet raknál fel róla. mert ezerféle van de így látatlanba mondhatjuk h mizu.

18/F

2010. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam a talpa nagyobb mint a szára :) akrilból van itt a kép a kis alattomosról.. [link]
2010. szept. 21. 20:07
 7/16 anonim ***** válasza:

Hú hát ez van legalább 1cm(talpa) ez csak úgytudod berakni ha nagyobbra tágítod. utána pedig belefog menni és rá fog szűkűlni.


Többet ne vegyél ien ékszert mert csak a baj van vele :/

2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
3mm-esnek írták magát a tágítót az alja az 4,5-es :) csak az a gond hogy nekem most pont 3as a lyukam, hiába csináltam meg körülbelül 4esre ma, még így sem tudtam belerakni.. megpróbáltam úgy hogy beleraktam két fültisztító pálcának a müanyagját tűnt akkorának hogy majd oldalasan beleférjen de tébevedtem.. mikor kivettem folyt belőle kicsit a vér csúszott tőle a tágító is.. szóval összejött.. most arra gondoltam énis hogy körülbelül 5ösig kitágítom és úgy belerakom és visszaszűkül rá.. köszönöm a segítséged :)
2010. szept. 21. 20:13
 9/16 anonim ***** válasza:

ilyet rendes fülbevalóban is tudtál volna venni:)

ezért fölösleges tágítani, ha meg benne lesz amúgysem fogják látni hogy ez fülbevaló vagy tágító... de te tudod:)

2010. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
tudom, hogy tudtam volna de én tudom hogy az nekem tetszik és ennyi, ha akarom akkor majd tágítom tovább de szilikonból aminél látszana is hogy ez tágító(vagy egyéb másnál) nembiztos hogy van 3mm-es :D fémeket nemszeretem szóval mindenképp akrilba vagy szilikonba gondolkoztam szilikonból a legkisebb amit láttam az 4mm-es volt és az sem volt raktáron.. namindegy megoldom hogy rakjam bele aztán legközelebb okosabb leszek :)
2010. szept. 21. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!