Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szúráskor nagyobb méretű...

Szúráskor nagyobb méretű piercinget kell betenni, vagy akkorát, amekkorát később szeretnék?

Figyelt kérdés
egyszer olvastam ezt valahol, hogy mivel bedagad a felület a gyógyulási időszak kezdetén, először nagyobb méretű ékszert kell betenni, és amikor begyógyult, lecserélni a megfelelő méretre. ez tényleg így van? nem szívesen vennék feleslegesen egy nagyobb méretet, ha úgysem fogom aztán használni... köszik
2011. aug. 14. 02:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vegyél,azt nem szokták szeretni a piercerek,nem is biztos hogy orvosi fém attól még hogy olyan címen adják el(jártam így)különben is ahol csinálják (a szalonban)ott adnak,ott veszed.


Egyébként aki csinálja neked mindent el fog mondani,pláne ha megkérded.


Nekem több pc-m is van és mindet rábíztam a piercerre.

2011. aug. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy az előző válaszolóval ellentétben a kérdésedre válaszoljak, tényleg nagyobbat szoktak betenni a piercingesek, mert a szúrás következtében megduzzad a piercing helye. 6 hét után szokták kicserélni. Abban viszont teljesen egyetértek az előttem szólóval, hogy csak piercerrel érdemes megcsináltatni, mert nagyon csúnya dolgok is kisülhetnek belőle ellenkező esetben.
2011. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te ne vegyél külön piercinget, majd kapsz ott olyat ami kell.

Attól is függ hova és mit szeretnél tenni. Nekem mondjuk tüske ajakpiercingem van, ebből hosszabb szárút raktak be, de nem azért mert bedagad, hanem azért hogy lehessen mozgatni, mert eleinte még azt kell. Utána ki lehet cserélni kisebbre, de én nem cseréltem, mert nem annyira nagyon nagy hogy feltűnő legyen.

2011. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igenigen, vagy szalonban szeretném csináltatni, vagy egy közvetett ismerőssel, aki profi piercerként dolgozik külfölfön, de most magyarországon van, és nekem megcsinálná olcsóbban, csak ékszert kéne vinnem. akkor nagyobbat vegyek, vagy amekkorát szeretnék?
2011. aug. 14. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!