Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök?? (nekem zselés...

Műkörmösök?? (nekem zselés van) megtört,de nem a hosszú, kilógó része, hanem ami a saját körömre van építve És ezáltal a saját körmöm borzasztóan fáj, a kis törésen ki is szivárgott egy kicsit a vér

Figyelt kérdés

A gyors és hasznos válaszokat előre is köszönöm!


Már másfél hete észrevettem, de akkor még csak meg volt törve, aztán már el is kezdett fájni

Ma pedig beakadt a ruhámba és rettentően fáj azóta, szerintem be is vérzett

A műkörmös ezt hogy tudja megoldani, lehetőleg szinte fájdalommentesen?

Egyébként ma megyek 3ra:/


2022. júl. 18. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia ! Hogy sikerült neki megoldani? Nagyon fajt?


Gondolom most nem is tett rá akkor új kormot , míg be gyógyul !

2022. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Először nagynehezen leszedte az épített körmöt.. össze kellett szorítanom egy kicsit a fogaim, nem tagadom://

Aztán megnézte esetleg le tudja e vágni a megnőtt részt, de rohadtul fájt volna, úgyhogy inkább úgy hagyta

Kicsit lereszelte, szerencsére nagyon óvatosan, de még így is éreztem egy kis fájdalmat

Természetesen nem rakott rá semmit

Szerencsére nem vészes, mondta

2-3 hét és rendeződik:)

2022. júl. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!