Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak szàmára milyen lehetős...

Férfiak szàmára milyen lehetőségek vannak arra hogy a borzasztóan vastag,hosszú szemöldököt fazonra tudja vágni kozmetikus bevonása nélkül?

Figyelt kérdés
A tippeket,segítséget előre is köszönöm!

2020. nov. 29. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

kiszedi magának és remélhetőleg nem rontja el

(amúgy nem drága elmenni egy ilyennel egy kozmatikushoz és utána azt szinten tartani már sokkal könnyebb lenne otthon is, szóval elég lenne egyszer is)

2020. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus kb egy ezresért rendbe teszi neked, szerintem megéri. Könnyű elrontani nagyon, utána pedig nem fogod tudni eldugni.
2020. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hajnyíróval vágom rövidre.
2020. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hajnyíróval vágom rövidebbre. Télen 4mm, nyáron 5 mm hosszúra. Plussz alul felül szedem csipesszel saját magamnak heti 2X kb fél centi vastagra
2020. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!