Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rajtam kívül használ még...

Rajtam kívül használ még valaki körömnyomdát?

Figyelt kérdés

Melyik korongok vannak meg?Konadosat használsz?

Adhatnánk egymásnak díszítési ötleteket.


2010. szept. 21. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én használok, viszont nem tudom milyen fajta, vagy egyebek, mert én angliából kaptam, mikor anyum kinn volt :)
2010. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hol tudok ilyent olcsón venni?
2010. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

MÁsodik válaszolónak:


Olcsónak nem lehet nevezni de nem is drága.Én a

www.koromdiszites.hu

-ról szoktam rendelni,de a vaterán is szokott lenni.A koromdiszites.hu-n csak Konados van, a vaterán más márkájú is szokott lenni de azokat nem ismerem.

2010. szept. 22. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Én konadot használok és a polusban veszem. Van nekem virágos, meg absztakt meg különböző ünnepes korong is. Én msot akarok majd venni könyvet, amiben benne van, mindeféle tipp, h hogyan díszítsünk.
2010. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én már láttam a könyvet.Vannak benne jó dolgok,de van olyan is amit elég nehéz megcsinálni.Saját ötletekre is kiváncsi lennék.

Nekem például az árnyékos minta nem szokott sikerülni,mert amikor rákenem a fedőlakkot akkor a két szín összemosódik és egy harmadikat alkot.

2010. szept. 23. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen és is konadosat használok és olyan non-figuratívokat. Teccik! 13/f
2010. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó:

13/f hahahahaha XD

2010. szept. 27. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!