Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használ innen valaki Gosh...

Használ innen valaki Gosh alapozót, milyenek?

Figyelt kérdés
Multkor az egyik drogiban láttam, most lettek csak kitéve, eddig nem voltak, még sehol nem sem találkoztam velük azelőtt, igy nincs tapasztalatom. Erős/tartós fedésűek, mennyi ideig birjak ki az arcon. Akinek van ilyen, irja le a tapasztalatait. Feleslegesen nem szeretnék 5-6000 forintokat kidobni rá :)
2011. okt. 2. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van ilyenem: [link]


hát én nagyon nem ajánlom :S nem rossz kis alapozó lenne, jól fed, viszont mindegyik szín valamiért nagyon sárgás. ami a legnagyobb hibája, hogy reggel felteszem, és 1 óra múlva mintha nem is tettem volna fel alapozót. szóval a tartóssága sajnos 0 :S

2011. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pedig én pont ezt az alapozót nézegettem... :/ a krémeseket szeretem leginkább, a folyékony nekem nem vált be, de akkor ezek szerint csak pénzkidobás lenne megvenni :S
2011. okt. 2. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

szerintem ne :/ nem vagyok oda a drogériás alapozókért, de ha a krémes-habos alapozót szeretnél, akkor a loreal mat morphose (4000 ft [link] a legjobb :) ha kicsit több pénzt szánnál rá, akkor lancome photogenic lumessence ( [link] :) ez kb. 7-8ezer, de egy csoda.


remélem tudtam segíteni :)

2011. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!