Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hl lehet biztonságosan arany...

Hl lehet biztonságosan arany ékszert rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukámnak szeretnék szülinapjára arany fülbevalót rendelni. Mindenképpen rendelni tudok csak, személyesen üzletbe nem tudok vásárolni. Így egy olyan oldalt szeretnék találni, ahol gyors a szállítás illetve biztonságosan lehet rendelni. Előre is köszönöm!

2022. júl. 25. 07:29
 1/4 A kérdező kommentje:
*Hol
2022. júl. 25. 07:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Aranyat én nem mernék rendelni az ára miatt.

Bár én alapból jobban szeretem az ezüstöt.

Ezüstöt rendeltem már, mert a legközelebbi ékszerboltban arany árban adják. Ezer százalékosan ezüst, mert egyébként begyulladt volna tőle a fülem.

2022. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fémjelző környékén működik pár cég, van amelyiknek van weboldala ahol vásárolni is lehet a Google nem ad ki semmit?
2022. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A glamira.hu-ról rendeltem többször is, és minden rendben ment velük. Ők inkább a magasabb árkategóriában jók, az alacsonyabb árkategóriában (150-200 eFt alatt) a szállítás és a rendelésre gyártás miatt nem igazán éri meg tőlük rendelni.
2022. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!