Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tozsden a letet az mekkora...

Tozsden a letet az mekkora aranyu legyen? szerintetek melyik az az arany amelyik ugymond biztonsagos?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a letet?
2016. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Gondolom a tőkeáttételre gondol a kérdező.

A számlára be lehet állítani a maximumot, azzal nincs gond, ugyanis nem kötelező ki is használni.


Hogy mekkora pozíciókat nyitsz az már más kérdés, ez sok mindentől függ, hogy mi számít biztonságosnak.

Én személy szerint nem vagyok híve a nagy tőkeáttételnek, max. 2-3x, amit tudok javasolni.

2016. szept. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Mutass már egy linket légyszives, ahol lehet 3szoros tőkeáttételt választani!
2016. szept. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint a válaszomban is írtam teljesen mindegy a számlához beállított maximális tőkeáttétel, a pozíció méretezésen van a hangsúly, olyan pozícióméretet javasoltam, amivel nem megy 2-3x fölé a tőkeáttétel.
2016. szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Forex brokereknel akar 200x-os attetelt is valaszthatsz.
2016. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!