Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok és megfogott a...

13 éves vagyok és megfogott a fültágítás.2mm eres fültisztító pálcika van bent jelenleg. Rendeltem 3mm eres fültágítót. Ha megjön bele tudom majd rakni? V még tágítani kell mással?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
szia szerintem simán. de amúgy énis ígykezdtem h fogpiszkáló, fülpiszkáló, aztán nyalókapálcika XD most meg szívószál van benne na itt mnost kicsit megrekedtem majd vennem kéne már egy rendes fültágítót XD
2010. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
68%
Hát elég gáz, hogy megfogott...
2010. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Igen, még tágítani kell. A szomszédunkat épp a héten láttam, ilyen tágító van benn neki. Ő nagyon durván csinálta, még ceruzával is tágította. Saját maga és a haverja hozták össze ketten egy délután alatt és azt mondja, nagyon fájt.

Tőlem távol áll az ilyen és nem is tetszik... De ha neked tetszik, akkor miért is ne?

2010. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
60%
Basszus 13 éves vagy. Nem érnél rá még ezzel egy pár évecskét? Honnan tudod mit hoz a jövő?
2010. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
jó nekem ez tetszik. 1válasz volt eddig ami olyan volt h segített. de igazatokvan várhatnék vele.
2010. szept. 22. 15:13
 6/21 anonim válasza:
22%
mi az a fültágítás?
2010. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ő...

azthiszem az Őskorból eredő szokás.

de elterjedt a mai világba is.:D

van aki undorítónak tartja de van akinek tetszik.

a FÜleden a lyukat tágítani.

2010. szept. 22. 15:19
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Ja, az őskorban a mammutvadászatok közben meg gyökérevés közben biztos annyira unatkoztak az ősemberek, hogy a füllyukukat tágították. Ezt ki mondta neked?


Amúgy vannak másféle fültágítós ékszerek is, pl. mint a csiga, meg az a hosszúkás, ne mindjárt karikát vegyél. Vegyél egy csigát, annak a legvége csak annyira vastag (vékony), mint egy sima fülbevalóé, és fokozatosan nyomhatod be a lyukba és tágíthatod (ez a vége kicsit perverzre sikerült)


Ilyenre gondolok:

[link]


Van az a hosszúkás és csiga is. Ha pl. egy csiga hatos, akkor a legvastagabb részen 6 mm-s, ha addig bele tudod nyomni, akkor fog már a fültágító is belemenni.


Bár szerintem undorító, sose volt, nem is lesz, egy 13 éves kisfiún meg valószínűleg egyenesen röhejesen fog kinézni. Bocs. :D

2010. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
78%
Jaaaaaj, ne már, hagyjátok, biztos valami emós fiúcska.:)
2010. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Divat. Ha nem akarsz kommersz lenni, akkor ne csináld. Próbálj mással kitűnni a szürke tömegből.

Van egy haverom, aki kivette a fültágítóját (mondjuk neki 6 mm-es volt) majd plasztikázni kellett a fülét, mert annyira csúnya volt.

Higgy nekem, 5 év múlva megérted, hogy miért mondtam:)

2010. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!