Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hatásos az audispray fültisztí...

Hatásos az audispray fültisztító? 5 éves fiam szabályosan utálja a fülét tisztítani, ezért gondoltam, hogy vennék neki ilyent.

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A fül belül magától tisztul, nem is szabad semmivel belenyúlni, mert csak visszatoljuk a fültisztító pálcikával a fülzsírt, ami ott bent összeáll és eltömíti a hallójáratot. Én csak a gyerekeim külső fülét szoktam áttörölni olajos fültisztítóval, bele sosem nyúlok.
2009. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk van audispray,1700 ft-ért vettük a gyógyszertárban! Igen,szerintem nagyon jó! belespiccelsz a fülébe,és fülpiszkálóval szépen kiszeded a koszt :)
2009. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Én 20 vagyok de nekem is audispraym van.Én szeretem,bár néha majd kiszakad a dobhártyám a fújásnálXD...

Amúgy a gyertás fültisztító is jó,de csak nagyobbaknál.Fú mennyi minden ki jön azzal.2 havonta egyszer érdems azzal is kiszívatni,gyógyszertárban 700ft-ért kapható

2009. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha befújtam neki,akkor a kosz kifolyik magától,vagy ugyanúgy ki kell piszkálni? Csak,mert a fiam pont azt nem bírja elviselni.
2009. máj. 4. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak: próbáld ki egyszer, hogy simán magában elégeted a fülgyertyát. ugyanaz a trutyi lesz benne. én azóta nem hiszek ilyenben. :)


egyébként az audisprayn én is gondolkodom, biztos hasznos jószág.

2009. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én egy 700ft-os fülgyertyát azért nem fogok elégetni csak úgy:D,de ártani nem árt az biztos.Elhiszem neked,hogy ez van,nekem jó volt minden esetre,tisztábbnak éreztem a fülem,jobban hallottam:)


Nem kell belepiszkálni am a fülébe,hagyd,hogy kifollyon a trutyi aztán töröld át a fülcsit:)

2009. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 5. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!