Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ehhez a sablonhoz mit rajzolja...

Ehhez a sablonhoz mit rajzoljak? Min szépítsek, alakítsak? Hozzá értők segítségét kérem!

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 22. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lepkék nem illenek a mintához.
2010. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt te csináltad?:Ohihetetlen ügyes vagy:|hány éves vagy?

és hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem a másik oldalt is csinálj valamit a fejével de ne olyan sokat mint a jobb oldalon de szerintem ezen már nem nagyon kell mást csinálni[:

2010. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már nem rajzolnék hozzá semmit, mert így eltér a "megszokott" rajzoktól. Egyébként nagyon szépen rajzolsz.
2010. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem én rajzoltam, ez egy minta. a pillangók szerintem sem illenek oda, illetve egy szalagot kéne valahová berakni, normálisan, hogy passzoljon az egészhez. ellenben mit tegyek a pillangók helyére? ötlet?
2010. szept. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!