Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkes végzettségű segítségét...

Sminkes végzettségű segítségét kérem (? ) Szeretném ha ajánlana tartós, jó termékeket az 1000-2000 Ft-os árkategóriából.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a profi sminkesek messze nem ilyenekkel dolgoznak, de sajnos nekem nincs pénzem MAC palettára stb. :( Ellenben szeretnék szép, tartós sminkeket készíteni otthon hétköznapra és alkalmakra. Alapozóból az alvede egyik termékét szeretem, mert az natúrkozmetikum, és be is vált. De szemhéjfestékeim mind csomósodnak egy óra után, a rúzsaim lekopnak, a szempillaspirálom lepereg. A színek 1-2 óra alatt megfakulnak. Pedig a többség Maybelline, L'Oreal stb.

Miskolcon élek. Hol és milyen márkákat válasszak, amiket ki tudok fizetni, és garantált a tartós smink egész napra/éjszakára?


2011. máj. 5. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sminkeléshez ezeket a pigmentporokat használom: [link] én 5500-ért vettem teszveszen az 50 darabot (volt még itthon plusz kettő), nagyon szeretem őket használni, mert intenzív, erős színük van, meglepően kevés kell belőlük, és nagyon tartósak, nekem egész nap fent maradnak. A vendégeim is imádják. Szempillaspirált én Maybelline-t használok, könnyű vele dolgozni, szerintem csak technika kérdése. Alapozóból én is az Alverde termékeit használom. :)
2011. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A pigment port már mások is ajánlották. Lehet be kéne szereznem párat.:D Köszönöm a választ!
2011. máj. 5. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, teszveszen van fent kisebb kiszerelésű is ezekből, ha jól tudom, az a csomag nem tartalmaz csillámot. :)
2011. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!