Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vegyek, és milyen márkát?

Hol vegyek, és milyen márkát?

Figyelt kérdés

Szeretném a szememet alul, és felül is kihúzni szépen, úgy, hogy ne jöjjön le, és ne kelljen igazítani rajta napközben. Hallottam a filces szemhéjtusokról. Ezek jók? Mitől filces? Olyat szeretnék, amivel gyorsan ki tudom húzni a szemem. Reggelente korán kelek, és mindig sietek.

Nem nagyképűségből mondom, de ki tudom húzni szépen a szemem tussal. Csak az a baj, hogy nekem olyan avonos szemhéjtusom volt, aminek kb 1-2 centis ecsete volt, és előfordult, hogy össze vissza hajolt. Tippek? (:


2010. szept. 23. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos pont a tusoknál nagyon kijön az alsó és felső kategória közötti különbség. ha van rá lehetőséged vegyél Dior (szuper!) Chanel, stb. tust, vagy a Guerlain is nagyon jó. kb. 8-9ezer forint, de nagyon sokáig tart és nem csomósodnak mint az olcsóbb termékek.
2010. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és a hol: ha van a közeledben Douglas egyszerűen bemész és ki tudod próbálni őket, ne rögtön vedd meg, menj vissza többszö, így jobba tudod tesztelni a különbséget. egyébként valószínűleg bármilyen parfüméria megteszi.
2010. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hagyjuk már :D

nekem 500ft-os tusom volt, nem filces, hanem az az ecsetes. Ázsia centerben vettem egyébként, több, mint fél évig használtam minden nap, nem száradt be, nem pattogott le, nem kopott le rólam soha, még a napsütésben sem olvadt le. :D

Arra figyelj, hogy ne ezt a puha ecsetest és ne filceset(tusfilcet, ami ugyanugy nézki mint egy filctoll kb, és ugyanugy kell használni is :D és nagyon sz*r általában) vegyél.

Ja és nemkell vagyonokat kiadnod érte.

Az Essence is jó márka, nézd meg a Rossmanban..

2010. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bizony, az essence nagyon jó, megéri! fölösleges több ezret kidobni rá, ez is ugyanolyan jó tud lenni. nekem még jobban bejön mint a MAC tusom :P
2010. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

8-9000 egy tusért, hát persze...

Nekem 700 forintos miss sporty van és nagyon szeretem. Ha tudsz tusvonalat húzni ahogy írtad a hosszabb szőrű ecsetessel is megy. Esetleg próbáld ki a filceset hogy neked melyikkel könnyebb.

2010. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mit kell felháborodnotok 8-9ezren, tényleg jobbak, meg fene tudja mit raknak bele 500 forintért, én nem raknám a szemem környékére, de lehet, hogy vannak köztük jók is. de mivel én sosem próbáltam 500forintosat, ti pedig sosem próbáltatok 8-9ezer forintosat, így nincs nagyon miről beszélni. a kedves kérdező majd lehetőségei szerint eldönti, hogy mit akar.
2010. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!