Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek ami...

Milyen cipőt vegyek ami megfelel az "elvárásaimnak"? Márkát, vagy konkrét modellt mondjatok.

Figyelt kérdés
Fúú most ezt nehéz lesz megfogalmazni. Olyan cipő kéne ami elég meleg ehhez a szar időhöz, fekete-fehér, simán fekete vagy simán fehér színű és olyasmi stílusú mint egy tornacipő...Meg ugye az sem lenne utolsó szempont, hogy ne legyen túl drága... Remélem érthetően írtam le..:S Semmiképp nem csizmára gondolok...
2009. okt. 21. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Olyan stílusú mint egy tornacipő? nekem nem elég világos.. vegyél egy téli tornacipőt,conversben vannak azok a melegebbek.
2009. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Én is a Coverse-t mondanűm, vannak téliesített cipői.
2009. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Deszkás Victory cipők szerintem jók. Deichmanba. Igaz nem olyan mint 1 tornaicpő de azért jó. Nekem is ilyenem van.
2009. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!