Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó BB/CC-krém ötletek?

Jó BB/CC-krém ötletek?

Figyelt kérdés
Olyan bb/cc-krém érdekelne, ami nem látszik az arcon, nem ül be a ráncokba, stb. Mivel száraz a bőröm, ezért sajnos meglátszik rajta, hogyha rakok rá alapozót, bb krémet, de pont ezt szeretném elkerülni és hogy természetes legyen. Pattanásaim is szoktak lenni, így azért nagyobb fedés is jó ha van. Esetleg milyen krémmel lenne érdemes keverni az alapozót?

2022. aug. 9. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én essence hydra herot használok. Beleolvad a bőrömbe lényegében, nem látszik hogy ott van, nem csinál fura textúrát, és kellemes érzés is a bőrömön. A fedése viszont alacsony, épp csak arra jó hogy egységesítse egy kicsit a bőrtónust. Én nagyon szeretem amúgy. A pattanásaimra kell a korrektor, de az szerintem bármilyen magas fedésű alapozó mellett is kellene.
2022. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magister CC krémet hasznàlok. Közepes a fedése, én elégedett vagyok vele, pedig akadnak bőrhibàim.
2022. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!