Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi számít erős sminknek?

Mi számít erős sminknek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom pl füstös szemek, de kinek mi
2022. aug. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ kit kérdezel.

Nekem például a színes sminkek nem számítanak annak, de a legtöbb pasi azt egyből "vakolat"-nak írná le.

2022. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
55%
Nekem pl az, ami este 10kor,gyenge közvilàgítàs mellett is feltűnő!
2022. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Szanomra az amikor annyi terméket hasznalnak, hogy kb új arcot festenek már maguknak. Vagy amit drag queenek csinálnak(az már a tulzasnal is több) illetve a szinpadra szánt sminkek is erősek.
2022. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
94%
Nekem a sok termék, sok réteg. Pl. ha valakin van kontúr, alapozó, bronzosító, korrektor, pirosító, highlighter. Tehát én azt nézem, hogy az arcbőrön milyen vastag a "máz". Egy színes szemhéj vagy egy rúzs nekem nem erős smink. Az színes, nem lesz vastagabb attól, hogy élénk vagy natúr színnel viszi fel valaki ugyanazt a terméket. Egyébként én azt tapasztalom, hogy a külvilág nagy része szerint rajtam erős smink szokott lenni, mert színes a szemhéjam és sötét a rúzsom, miközben az arcomon csak púder van, az is átlátszó, a fényvédőt fixálom vele. Egy 6 rétegű de natúr színű sminkre meg lazán rámondják, hogy természetes, nem erős.
2022. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az erős nem egy pejoratív jelző, én nem arra használom mikor túlzónak vagy előnytelennek tartom valaki sminkjét, ami már inkább máz vagy vakolat. Nekem az erős inkább a feltűnő, hangsúlyos, merész, különleges szinonimája. Szóval, ami nem természetes, natúr. Így pl. nekem az élénk rúzs vagy egy színes szemhéjfestés is erős smink, de ez nem negatív.
2022. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon erös hangsùlyos szemsmink, ahoz sötėt erös szinü rùzs, erös kontùr.
2022. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!