Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kozmetikus végzettség nélkül...

Kozmetikus végzettség nélkül lehet műszempillázni?

Figyelt kérdés

Egyetem mellett gondolkodtam, hogy elvégzek egy műszempilla építő tanfolyamot. Suli mellett ha egy két szaktársamnak megcsinálnám az már jó ki kiegészítés lehetne. Viszont most olvastam, hogy kötelező kozmetikus vagy szépségtanácsadó végzettség mellé. Sajnos nekem ez nincs és nem is tudom megcsinalni most. Ettől függetlenül nagyon merész és nagyon illegális dolog lenne ha mégis megcsinálnám a tanfolyamot és pár ismerősnek csinálnék szempillát? Ennek milyen következményei lehetnek?

Nem vagyok jártas a témában ezért is érdeklődök.


Előre is köszönöm a válaszokat



2022. aug. 16. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Régebben, ami nem túl régen volt akkor kozmetikus vagy szépség tanácsadó pillázhatott(törvényi kikötés)
2022. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem erre irányult a kérdésem. Hogy ha mégsem így tesz valaki milyen következményekkel jár?
2022. aug. 16. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet kérik a végzettséget a pillas kepzeshez és anélkül el se tudod kezdeni. Ha van egy jó akaró, akkor meg felnyom a navnál.


Ma már nem megy az, hogy sunyiban dolgozol.

2022. aug. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!