Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó olcsó parfümöt őszre/télre?

Jó olcsó parfümöt őszre/télre?

Figyelt kérdés
Valamit ami tartós, de nem extrém erős, nem túl fiatalos de nem is 50+-os. Encre Noirt nézegettem de sehol nem lehet mintát venni meg Dozluglesban sem találtam tesztert.

2022. aug. 20. 09:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah az kimaradt az olcsó az nálam.max 15 ezer/100ml.
2022. aug. 20. 09:56
 2/10 Metionin ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen típusú illatokat szeretsz. Édesebbet, fásat, citrusosat, orientálisat? Illetve férfi vagy vagy nő? Mert az Encre Noir nekem simán unisex illat.
2022. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Férfi illat kéne, nem szeretem a túl öreges illatokat meg az édes túl fiatalosakat sem. Amúgy nincs konkrét preferenciám, legyen kellemes, tartós de ne legyen túl erős a projekció mert zárt térben vagyok sokat.
2022. aug. 20. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:
A megadottak alapján Bentley For Men intense a tökéletes neked. 10 ezer forint körül mozog a 100 ml-es kiszerelés. Az Encre Noiret próbáltad már vagy csak vélemények alapján tetszett meg? Én vettem egyet sajnos, nem tudok szabadulni tőle, mert senkinek nem kell, aki megszagolja. Nekem kimondottan migrénem lesz tőle, annyira irritál az illat.
2022. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4

Azt halottam hogy nagyon megosztó illat, kipróbálni, ahogy kérdésben egyértelműen magyarul leírtam, nem tudtam még mert sehol nincs teszter kirakva meg mintát sem lehet belőle venni. A Bentley Men Intense szerintem kicsit túl erős zárt térbe. Nem akarom, hogy az irodában megfulladjanak a kollégáim.

2022. aug. 21. 12:12
 6/10 anonim ***** válasza:

"ahogy kérdésben egyértelműen magyarul leírtam, nem tudtam még mert sehol nincs teszter kirakva meg mintát sem lehet belőle venni."


Jól van nem kell pattogni, attól még esetleg érezhetted valakin stb, gondoltam valamilyen szinten csak érezted már, ha ez a huszadrangu, senki által nem hypeolt cucc opcióid közt van.

2022. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6

Pont azért van a listámon, mert sokak által kedvelt és aki kicsit is ért hozzá, mind azt mondta róla, hogy nieche minőség és ha tízszer annyiba kerülne azt is simán elhinné az illat alapján. Az hogy neked a faék egyszerű lineáris illatok jönnek be az a te gondod

2022. aug. 21. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg, ha ennyire nagyokos vagy és mindenféle noname véleményre adsz, amit írnak róla. Én is emiatt a pár gyökér miatt vettem meg, akik nyáladzó pofával írták, hogy milyen jó, aztán kb. majdnem elhánytam magam, eddig vagy 7 embernek próbáltam eladni, senki nem volt rá vevő, annyira tetszett nekik az illat. Pont, hogy ez a faék egyszerű illat, csak nem a jó értelemben. Mellesleg 50 ezres parfümöm is van, hiába vered itt magad. Vedd meg akkor azt használd 🤡
2022. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bvlgari barmelyik illata jo kb.

Black

Noir eau de cologne


Douglasban szagold meg,mielott veszed. Azert neked is tetszen. Neten joval olcsobb,mint a soluglasban

2022. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:

Amúgy pont most láttam, hogy krémmánián valaki árul fújóst az Encre noireból, én is úgy vettem csak nem attól a személytől, aki most árulja.

4-es válaszoló akár el is adhatná ott az övét.


Kérdező, a legegyszerűbb az lenne, ha besétálnál egy boltba és szaglásznál. Mi így ismeretlenül hiába mondjuk, hogy xy parfüm de jó, ha neked nem tetszene vagy ha illatjegyek alapján okés is lenne, lehet hogy bőrön tök más illatot adna ki.

2022. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!