Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érheti víz a műkörmöt?

Érheti víz a műkörmöt?

Figyelt kérdés

Sziasztok holnap megyek körmöshöz és kb.18:00-ra lesz kész a körmöm mondta a körmös hogy az első 24 órában ne áztassam a körmömet.

Szerintetek a hajmosásnál nagyon áztatva lenne ha másnap reggel 5 körül megmosnám a hajamat.Kétszer szoktam megmosni utánna balzsam, meg zuhanyozni amúgy is zuhanyoznék és akkor is érné azért víz.Aki volt már hasonló helyzetben mi a tapasztalatotok?

Inkább varjak és mossam még később?

Vagy a hajmosásnál nem ázna annyira?

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként porcelán körmeim lesznek L méretűek...



2022. szept. 4. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Igen érheti másnap reggel ennyi időre
Nem inkább ne kockáztassak
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Hajmosás közben azért eléggé ázni fog a kezed. Ha a körmös azt mondja hogy ne áztasd, akkor inkább ne mosd meg, várj vele egy plusz napot.
2022. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Persze!

A legtöbb anyag UV-ra polimerizálódik. Mint a fogtömés. Azzal is lehet enni, inni is.

2022. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát én már rá 1 órára mosogattam.
2022. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta járok körmöshöz, de ezt még soha egyik sem mondta nekem. 😮Pedig az évek alatt volt szerintem minden féle körmöm. Mindent úgy csináltam a friss körömmel mint máskor. Nekem sosem volt probléma velük. Természetesen ha külön kérte akkor mondjuk mosd meg előtte a hajad. Én amikor szempilláshoz megyek akkor is direkt megmosom előtte a hajam, mert annál nem érheti víz az első 24 órában.
2022. okt. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!