Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én tartom hülyeségnek az...

Csak én tartom hülyeségnek az arcfestést a gyerekeknek egy rendezvényen?

Figyelt kérdés
Természetesen az arcfestő sosem hiányozhat. A vendéglátósok rendben vannak, az árusok szintén, valahogy az arcfestést nem tudom hová tenni (a sokadik helyi és közeli tánccsoport fellépéseit szintén, számomra már nagyon unalmasak, de ez egy másik kérdés).

2022. szept. 15. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ėn gyerekėnt szerettem
2022. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs gyereked. Felnőttként, sőt nagyobb gyerekként (10+) már hülyeségnek tűnhet, de a kicsik imádják.
2022. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem gyerekként, ez volt a kedvenc részem az egyébként általában rém unalmas rendezvényeken.
2022. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem az ebből élők fantáziátlansága és alulképzetssége bosszant. Nem a festő készségük hiánya, hanem a hagyomány és a szimbolika nem ismerete. Trendi mesefilmekből meríteneik meg futó dizján mintákat használnak. Az egyéni kreációk meg többnyire bargyúak, giccsesek.

Semminek semmihez nincs köze a végeredményben.

2022. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én se szerettem gyerekként, pedig mindig is szerettem beöltözni, felnőttként pedig szeretek sminkelni, cosplayelni. valószínűleg az amatőr mivolta nem tetszett akkor se
2022. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hülyeségnek tartom, de a gyerekek bulinak tartják... és az a lényeg.
2022. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!