Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mennyire lenne jó...

Szerintetek mennyire lenne jó ötlet, profi sminkeket bérelni potom összegért, különböző rendezvényekre? Ti mennyit fizetnétek érte?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy csaj buli, szalagavató, fotózás stb., ahova tartós smink kell, s ezt ki lehet bérelni, akár egy csoport is kibérelheti, egy fix időre, s akár egy sminkes is segít a smink elkészítésében. (ha kérik)

2012. jan. 29. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre van a kozmetikus. Elmegyek hozzá és kisminkel.
2012. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bérelni?? Azt hogy lehet? Lemosás után visszadod? Vagy hogy?

Amúgy meg, az előző nagyon jól mondja. Elmegy az ember kozmetikushoz, és kisminkeli.

2012. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kozmetikus, sminkes, ha már.

Kölcsön se kérek, vagy adok sminket, mert szerintem nem igazán higiénikus. Aztán jönnének a reklamációk, hogy így kötőhártyagyuszi, úgy bőrfertőzés, stb.

Én biztos nem élnék ezzel a szuper lehetőséggel. :D

2012. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

úgy gondoltam, hogy magát a sminkszereket lehessen kibérelni, nem mindenki szeret elmenni a kozmetikushoz, s hozzá igazodni, amikor lehet ez fordítva is, s még házhos is jönnek.

S mivel feltalálták a fertőtlenítő spray-ket így én nem félnék ettől. Így akkor a kozmetikusnál is elkaphatod, hisz azzal az ecsettel is legalább már 100 embert kisminkeltek

2012. jan. 30. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet egységes árat kitalálni erre, van aki 4x megpróbálja, mire sikerül, van aki csak 1x...
2012. jan. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!