Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megbízható oldal, ahonnan...

Megbízható oldal, ahonnan lehet gyűrűt rendelni?

Figyelt kérdés

Messis gyűrűt szeretnék rendelni. Ez az oldal megbízható? Rendelt már innen valaki?


[link]



2022. szept. 17. 13:02
A kérdező szavazást indított:
Megbízható, nyugodtan rendelj
Ne rendelj!
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nem szimpatikus az, hogy egy termék 28 ezer forintról 4 ezerre van leárazva.

Ez valami kamu. Ha az oldal megbítható is ez biztosan azt jelenti, hogy az a termék csak valami ócska műanyag aminek az előállítási költsége maximum 2000 forint volt és most duplájáért lepasszolják úgy, hogy direkt egy irreális akciót mutatnak.

2022. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezt az oldalt elengedem. Esetleg tudsz ajánlani minőségibb oldalt?
2022. szept. 17. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2022. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyűrűt? Kb. bármelyik ismertebb webáruházban, amiről köztudott, hogy megbízható. Messis gyűrűt? Azt nem tudom, de erről az oldalról én inkább nem venném meg, már csak azért sem, mert egy ismeretlen külföldi oldal számomra.
2022. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!