Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az oldal megbizható?...

Ez az oldal megbizható? Rendelni szeretnék de feltűnően alacsony áraik vannak pl Volumass 35 profesionalnak is sokkal olcsóbb az ára mint az többi oldalon miért van ez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Oszt melyik oldal is lenne az? Mert azt elfelejtetted közölni. :)
2015. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat sietve írtam ki :D [link]
2015. nov. 3. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tojásfehérjeport, glutamint rendeltem innen, nem volt velük semmi gond. A glutamint persze nem tudtam beelemezni, de a tojásfehérjéről könnyű volt megállapítani, hogy az. Minőségre az ízéből ítélve jó volt, finomabb, jobb illatú volt, mint amit myproteinről rendeltem (mindkettő ízesítetlen).
2015. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hopp, most nézem, hogy ez nem az az oldal. Egy kötőjel a különbség. :) Meg kellett volna nyitnom, akkor előbb rájöttem volna. Ezt az oldalt nem ismerem.
2015. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki?
2015. nov. 3. 21:14
 6/6 anonim válasza:
Megnéztem az oldalt. Nem rendeltem még innen, de szerintem megbízható, korrektnek tűnik. Minden webshopban másak az árak, gondolom a beszerzési ár miatt, illetve mindig másra vannak akciók. Néztem, lehet utánvétellel fizetni. Próbáld ki ;) Nincs veszítenivalód.:)
2015. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!